Skocz do zawartości

Co myślicie o takiej konfiguracji? + kilka pytanek.


j4cku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam taką koncepcję do 307:

 

Przód - Helix DB pod jakimś wzmakiem (jaki najlepiej by pasował? budżetówka, używka) bardzo proszę o propozycje modeli.

Tył - Rockford Fossgate R1 30cm pod wzmakiem RF Prime R150-2

 

I tu pytanie, czy te rockfordy zagrają o wiele mocniej niż HPB-602 z powerbassem S-10?

 

Ostatnia kwestia to kwestia radia pod ten skromny zestaw u góry. No właśnie, co polecilibyście, tak jak napisałem kilka postów niżej. Tzn radyjko z wyjściem na 2 wzmaki oraz takie, aby dało się wyeliminować tony niskie z przodu i przenieść je tylko na tył itp. Czy jest możliwe aby dostać takie używane radyjko do max 400 zł?

Bardzo proszę również o propozycje poszczególnych modeli.

 

Muzyka każda ale z naciskiem ogólnie na technopodobne.

 

Ostatnie pytanie to gdzie dokładnie i o której zaczyna się "ten" spocik, który ma się odbyć w najbliższą niedzielę?

 

Proszę serdecznie o podpowiedzi szczególnie tych użytkowników, którzy mieli styczność z rockfordami?

 

Dziękuję za uwagę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął zestaw nr 2.. Głosnik moze i mniejszy ale jakosciowo powinien zagrac lepiej. Najtanszy zestaw rockforda niestety ma tylko nazwe, jezeli chodzi o granie- to juz słabiej.

Najlepiej kupic powerbassa s-12 i carpowera hpb1502 w jakis uzywkach i bedziesz miał dobry basik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął zestaw nr 2.. Głosnik moze i mniejszy ale jakosciowo powinien zagrac lepiej. Najtanszy zestaw rockforda niestety ma tylko nazwe, jezeli chodzi o granie- to juz słabiej.

Najlepiej kupic powerbassa s-12 i carpowera hpb1502 w jakis uzywkach i bedziesz miał dobry basik..

 

tzn miałem dotychczas ten zestaw w hondzie civic - PB S-10 + HPB-602 i chciałbym teraz w większym samochodzie czegoś mocniejszego. Może w takim razie nie koniecznie ten RF? Zaproponujcie coś w tej cenie ;>

 

ok, dzięki.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mocniejszego czy bardziej jakosciowego?Bo majac podobne ceny mocniej sracisz na jakosci, patrzac na najnizsze modele DOBRYCH producentów to sie załamiesz i bedziesz szukał przyczyny kiepskiego grania.. Rockford nie jest tanią firma

 

Tzn zdaję sobie sprawę, że jeśli jakość ma iść z mocą w parze to nie stać mnie na taki sprzęt, więc jeśli miałbym wybierać po między jednym a drugim to wolałbym jednak moc.

 

Tak jak mówię, miałem PB S-10 i pasowało mi to jakościowo, jednak mocy troszkę mało. Teraz ktoś by mógł powiedzieć: w takim razie przerzuć się na S-12 lub dokup drugą S-10 jednak wolałbym "skosztować" czegoś innego. Przede wszystkim ze względu na kaske... Powerbass się ceni i wyniosło by mnie to kurcze za dużo biorąc pod uwagę fakt że chciałbym wymienić jeszcze radio na lepsze.

 

Proszę więc o propozycje radyjek i subwoofera ze wzmakiem.

 

Dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...