Skocz do zawartości

SOUNDSTREAM REFERENCE 500 czy ktos go zna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ... a w sumie to miałem , bo aktualnie jest spalony(chyba) SS160s i co mogę powiedzieć , to że jest on jak dla mnie za ... amerykański . Power , power, power ....tak wiem dziwnie to brzmi przy mocach 2x25w rms chyba ale grał jak demon ! W pewnym okresie napędzał suba Re10d4 , bo jest stabilny na mostku (160w rms przy 12V) do 2 ohm i powiem że dawał sobie świetnie radę. Potem napędzał system przedni (tonsil speed) w autku mojej żony , no a potem że jest on już pełnoletni , to zachciało mu się palić i się spalił ...czeka na wysyłkę do kolegi owca126 na remoncik i wraca do golfa .

 

PS; osobiście widziałbym go na średnicy , bo na kicka za słaby, chociaż gdyby dobrać coś potrzebującego mało mocy (wofer z tonsil speed jest OK), a na górze ...za ostry jak dla mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raadek jestem przeciwnikiem porównywania wzmacniaczy podobnej klasy chyba, że nie opisuje się który jest lepszy a który gorszy tylko wychwytuje różnicę w graniu. Swoje 10020 sprzedałem i ... na 99% nie będę już miał -> z tej perspektywy (już bezstronnej) mogę powiedzieć że według mnie to naprawdę dobre wzmacniacze i w niektórych aplikacjach sprawdziły by się lepiej niż Helix-a B2 czy VR. Tego SS nie oceniam gdyż nie miałem. Z jego produktów poluję na SA6.0 i tego kiedyś opiszę :kwasny: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...