Skocz do zawartości

Skrzynka do Rockford Fosgate Punch HX2 15"


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jubyV8, no i ?? na głośnikach nie do DB dragu wyciągają ludzie całkiem niezłe wyniki

 

Zobaczę, jaki wynik pokaże RF po zapięciu go pod Brutusa. Jak w jakiejś klasie się zlapie, to kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockford Fosgate Punch HX2 15, start bo stary, ale fantastycznie (jak dla mnie) gra.

Mnie osobiscie szkoda takiego głosnika do dbdragu..

Z drugiej strony, juz troszke w nim było dłubane, niewiadomo jak teraz chodzi w porównaniu z oryginałem.

Dodatkowo bedziesz go pedził hifonem-klasa D, a to tez ma inne brzmienie w porownaniu z A/B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rockford Fosgate Punch HX2 15, start bo stary, ale fantastycznie (jak dla mnie) gra.

Mnie osobiscie szkoda takiego głosnika do dbdragu..

Z drugiej strony, juz troszke w nim było dłubane, niewiadomo jak teraz chodzi w porównaniu z oryginałem.

Dodatkowo bedziesz go pedził hifonem-klasa D, a to tez ma inne brzmienie w porownaniu z A/B

 

Być może dorwę jeszcze JL e1800D, ale to może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak myślicie, kondek będzie potrzebny? Aku 100 Ah, jakiś silver. Nie sprawia mi problemów, czasem, jak jestem na działce, to go podładuje tak profilaktycznie. No i jeśli będzie potrzebny, to jaki? (pojemność, jeden/dwa, firma).

 

Patrzyłem na alledrogo, to są dietz, hifona, grounda w znośnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku styknie, pytanie jaki altek? z racji takiej ze masz z tylu aku to przewody nie musza byc tak grube mysle ze 20mm dobrego OFC starczy, przy okazji mozesz wymienic na tej samej srednicy kabel od masy aku i do alternatora :P i nie powinno byc spadkow, a jesli sie pojawia to wtedy sie pomysli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, a jaki piec byłby taki w "cipkę" do tego RF? Brutus jeszcze nienaprawiony, więc rozważam opcję sprzedaży go(jest już chętny kupiec) i kupna czegoś ciekawszego. Jakieś opcje? Progu cenowego nie podam, bo nawet nie mam pojęcia jak chodzą takie piece.

:padam: :padam: :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

odświerzam temat, wykonałem skrzynie do tego suba maksymalnie do bagaznika w seicento i slaby ze mnie matematyk bo nie umie policzyc ile litrow mi wyszlo i jakie strojenie :wstyd: moze ktos pomoze w obliczeniach?

wymiary wewnetrzne; szerokosc 924mm, głębokość u dołu 364mm u góry 264mm, wysokość 414mm.

port szczelinowy szerokość 50mm, wysokość 414mm, długość 510mm.płyta MDF 18mm

Z góry dziekuje :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...