Skocz do zawartości

Wybór budżetowych subów 10" lub 12"


elmer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chodzi mi o dopełnienie dolnego pasma w CRXie IIgeneracji.

Na przodzie mam Helixy DB62.1 juz zamontowane. Zasilane beda Axtonem.

Muzyka jakiej slucham to w sumie wszystko oprocz skrajnego metalu i tym podobnych.

Głownie muzyka elektorniczna.

 

Chcialbym miec dwa suby 10 lub 12stki. Zasilane beda najprawdopodobniej HPB-1502.

Kasa jaka dysponuje na suby to 600-700zł. W gre wchodzą nowe ewentualnie pewne uzywki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce inwestowac za duzo w audio, juz mi jakis czas temu przeszla ta "fascynacja" :-) .

Z reszta nerki tez sie czasem odzywaja, zwlaszcza prawa :P .

 

Po prostu chce miec przyjemne granie za niewygorowane pieniadze. Ot toć moja wizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem w jakim aucie beda graly i w zwiazku z tym chcialbym tez znac/poznac sugerowane obudowy do poszczegolnych subow, poniewaz w CRXie bagaznik nie jest za wielki. Chodzi mi o suby co by mogly pracowac w obudowach do 40litrów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem problemu.

1) Chcesz mieć 2 a nie jeden i piszesz, że masz mały bagażniki -> Czy to oznacza, że głównym celem jest wypełnienie go aby nic więcej się tam nie zmieściło ?

2) Piszesz, że nie interesuje Ciebie głośne granie tylko przyzwoite -> Za cenę dwóch nędznych rzeczy można najczęściej kupić jedną rzecz która jest lepsza.

3) Piszesz o uzupełnieniu pasma na które chcesz wydać 700 zł (same głośniki) + wzmacniacz. To uzupełnienie jest na oko jakieś 2 razy droższe od tego co ma być uzupełniane czyli zestawu przedniego :P . To co w końcu jest uzupełnienie czego subwoofer-y przodu czy przód uzupełnia subwoofer-y ?

Pomyśl i napisz co naprawdę chcesz osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...