Skocz do zawartości

Radio CD/MP3 do 400zł co Polecacie


krk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

musi mieć płyty oraz wejście USB, dobrze by było jak by były karty pamięci
Ma grać raczej chciałbym nowe radio jednak co nowe to nowe.

 

To tylko w erze... :rotfl: Przepraszam za OT, ale taka jest prawda.

 

Napisałem, że karty pamięci nie koniecznie ważne aby były płyty i USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a PIONEER DEH-3200UB ??

Pytasz, bo ci sie podobaja? Odpusc sobie.. Tutaj doradzamy pod wzgledem jakosci

 

Nie ukrywam, że patrzyłem też na wygląd ale myślałem, że skoro Pioneer a jest dobrą i reklamowaną firmą w tym sprzęcie zrobił dobre radio pod względem wyglądu jak i jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu duża część ludzi uważa, że Pioneer i JBL to High End w Car Audio.

Bo to jest MARKA.. Hi-end wsrod prostych uzytkowników, mających kiepski słuch (bez urazy).

Kazdy sprzet ma swoje dobre i złe strony. Myslisz ze za pare złoty kupisz dobry sprzet? To w takim razie powiedz kto placi za bajeranckie obudowy, reklamy itd?

Pionier to taniutka elektronika, w szeleszczącym sreberku.

krk, podjedz gdzies jak MediaMarkt, czy jakies inne RTV, gdzie są sciany ze sprzetem. Nie patrz na sprzedawce, nienapalaj sie ze ktos ci właczy radio, ze wzmakiem i super głosnikami twierdzac ze to jest to. Wybierz proste glosniki, zamknij oczy i posłuchaj brzmienia. Nie bedziesz sie skupial na kolorystyce wyswietlacza, gałek, srałek i innych pierdół, tylko wsluchasz sie w muzykę. Co do głosników-omijaj sklepy jak MediaMarkt czy podobne-tam sprzedaje sie masówkę, bajer itd :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu duża część ludzi uważa, że Pioneer i JBL to High End w Car Audio.

Bo to jest MARKA.. Hi-end wsrod prostych uzytkowników, mających kiepski słuch (bez urazy).

Kazdy sprzet ma swoje dobre i złe strony. Myslisz ze za pare złoty kupisz dobry sprzet? To w takim razie powiedz kto placi za bajeranckie obudowy, reklamy itd?

Pionier to taniutka elektronika, w szeleszczącym sreberku.

 

Oceniasz całą produkcję firmy pioneer na podstawie kilku sprzętów? Siejesz nie potrzebne i błędne informacje, nie bronię tej firmy ale jak każda inna firma ma swoje lepsze i gorsze produkty.. więc nie pisz ogólnikowo bo to nie ma sensu.

 

Do tego nawet nie wiesz jak sie pisze pioneer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt opisałem troszke ogolnie ale miałem na mysli to ze w tanszych produktach lepiej wykorzystywac produkty z mniejszymi reklamami.. Nikt mi nie powie ze zarabiaja na lepszych produktach by doplacac na słabszych..

Dodatkowo przestrzegam przez produkty ktore są znane tylko z reklamówek, super bajery gratisy, smycze, kubki i inne dodatki zachecajac do zakupu tanich rzeczy na ktorych i tak jest zarobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...