Skocz do zawartości

EQ DB-12


stasiekx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

Nie widze dzialu do witania sie, wiec robie to przy okazji pokazania swojej zabudowy:).

 

Po lewej stronie jest kolo zapasowe. Ze wzgledu na ograniczone miejsce, musiałem EQ włożyć w obudowe zamknieta, okolo 30L. Jest calkiem przyjemnym dopelnieniem reszty zestawu. Napedza go Magnat Rock w mostku niby 400W.

Pod tylnim siedzeniem zmiescilem jeszcze Magnata Rave 440 i kondensator. Kiedys Rave zasilał przód i tył, ale zrezygnowałem z tylnich głośników na rzecz miłego stereo. Obecnie zastanawiam się nad wymianą przednich JBL na coś przyjemniejszego dla ucha, Hertz, PowerBass, Lanzar... zródło dzwięku Kenwood KDC6527.

post-1-1204026465.jpg

post-1-1204026466.jpg

post-1-1204026467.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec bagażnik jest, plecak sie mieści, zakupy w sumie tez:)

 

Jeżeli chodzi o ta zabudowę, to nie znam jej...

 

kable wg. sztuki, sygnal z jednej strony, zasialnie z drugiej, nic specjalnego.

 

Przód to pełna dyskrecja, 16 schowane w drzwiach, oczywiście wygłuszone wszystko. Wysokie osadzone jak na zdjęciu, w sumie nie wiem po co wsadziłem tam watę, ale to szczegół

 

ps. chcialbym to wszystko jakos sprawdzic, zestroic, zobaczyc czego brakuje... znacie warsztat gdzie moglbym to wykonac?? generalnie mam SIA ale jakos nie potrafie zmusic tego do wspolpracy :hyhy:

post-1-1204148618.jpg

post-1-1204148619.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że jakbyś przeniósł wysokotonówki na słupki wrażenia z odsłuchów byłyby lepsze. Ja słyszę różnicę jak tweetery przesunąłem o 7cm gdzie cały czas skierowane są pomiędzy siedzenia. U Ciebie troszkę z tego co widać zasłania tapicerka a to na pewno źle wpływa na dźwięk. Ale dyskrecja zachowana

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

nie, to sa firmowe maskownice

 

[ Dodano: 2008-04-27, 21:41 ]

Mam pytanie, poniewaz koncza mi sie pomysly. Glosnik gra w okolo 25-30L, mysle ze jak dla niego jest ok. Niestety jak podkrece glsniej traci dynamike, pojawia sie takie dziwne bicie, gluche. Przychodza mi do glowy dwie rzeczy, albo za malo wytlumilem skrzynie albo wzmacniacz nie daje rady (blaupunkt GTA2). Jakies sugestie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Po długim czasie nieobecności powoli wracam na forum.

Pod choinkę kupiłem nowy zestaw na przód, Crunch BMX6.2C. Narazie wygrzewa się, może w weekend wezmę sie za zakladanie i zobaczę co Crunch oferuje userom :P

 

ps. potrzebny mi wzmak serii blackmaxx 4-ro kanalowy :P

post-608-1262118837.jpg

post-1-1262118837.jpg

post-1-1262118838.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...