Skocz do zawartości

Spalanie aut


mtxfun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4,3-4,7/100km benzyny przy spokojnej jeździe (90km/h) trasa

5/100km benzyny w mieście

4,5-4,7/100km w cyklu mieszanym (po za miastem 90km/h)

jak ja się dopadam to:

5,5-5,7/100km (130-140km/h) przy wyprzedzaniu zawsze redukcja na 3 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

i przy 130 redukujesz na 3 ?

 

Źle zrozumiałeś... ale i ja się źle wyraziłem, chodzi o to, że przy rozpędzaniu się np. 4bieg 80-100 i potrzeba wyprzedzić to nawet przy tych 100km/h redukcja na 3 i do 120km/h na chwile 4bieg i 5 :P mój styl jazy pali 5,5-5,7/100km http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

 

lolus jakie auto ?

 

Daewoo Tico :rotfl: wiem, ma potencjał :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zima w te mrozy, Vectra B 1.8 16V, niestety silnik nie nagrzewal sie nawet na odcinku 10km (wskazowka temperatury nawet nie drgnela, ale dziala bo teraz normalnie wskazuje) palila mi 12-15l /100km i teraz nie wiem czy nie jechac z nia do mechanika bo mimo wszystko te 15 to przesada bo nie palowalem jej po 5k obrotow..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benzynowe silniki łapią swoją temperaturę dość szybko, FUBU powinieneś sprawdzić termostat.

 

Moja Vectra B (X20DTX + zmodyfikowany soft u Rogala) w stołecznych korkach przy umiarkowanej jeździe pali ok 7,5l ON. Na trasie jadąc do 120km/h 6-6,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie a to ja niby jestem kaskaderem - jak tak czytam to sami wariaci na forum - bez urazy :hyhy:

 

i sie dziwic ze wypadkow duzo jak kazdy zapieprza, nie zebym sam nie byl swiety - ale takie wnioski :zalamany:

 

mi moje e36 1.8 m40 115km pali 10-11l LPG przy normalnej jezdzie 60-70km/h miasto

 

 

a ty loluś 16 lat ? to bez kwitu jeździsz ? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golf 1, 1.3L, Miasto-8, trasa-6

Kaczka (Ford Ka), 1.3L, Miasto-7, trasa-4.8-4.9L (3osoby+audio+bagaze na fotelu :hyhy:

Pontiac Bonewille 3.8L, Miasto 18L, trasa 12L.

Gaz był montowany jedynie w Golfie 1, spalanie 15L-podrecony na max, sprint lepszy jak na benzynie, 100km/h w 11s, przy fabrycznych pomiarach predkosc maxymalna 140, na hamowni na gazie wyciągał 160 :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy fabrycznych pomiarach predkosc maxymalna 140, na hamowni na gazie wyciągał 160 :P
dobry gaz nie jest zły :P

Daihatsu Charade 1.0 Diesel emerycko do 60km/h jakies 3.5-4l , normalnie dolatujac do stówki (trwa to bardzo dlugo) jakies 5l :/ max wciagnal prawie 7 :P trasa za Rzeszow 4osoby na pokladzie i ciagle ponad stowka :P

Punto 1,2 Pb emeryt jakies 6l , jazda na ostro to okolo 10l http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tico przy 130 droga hamowania = ?? 500m ? :P

 

niech jezdzi ja tez sie uczylem jak mialem nawet i 15 lat ale nie zap*erdalac tylko prowadzic, ruszac, parkowac itp tyle ze nie jezdzilem sam a z osoba ktora ma prawo jazdy po bocznych drogach

 

niewazne, tylko ze nie ma powodu do chwalenia sie tym na forum ze tak sie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, Myślę nad tym silnikiem w e39. (530i kusi również kompromisem spalanie/odpychanie)

 

W Warszawie gość automatem (jechałem z nim) szedł do uwaga 12L!

Tak to średnio miasto 15-16 litrów

trasa 12L (dość żwawo)

Da się mniej osiągnąc w trasie, ale po co :P

 

Przy pałowaniu wir w baku.

Kultura pracy silnika boska dźwięk i to jak się odpycha mmm :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jechałem z Kumplem z Otwocka na Pragę Północ i z powrotem E34 z silnikiem 4.4 286km w automacie w sekwencyjnym gazie to spalił na tym odcinku 15 litrów LPG ,tylko że cały czas opór. Przeżycia były niesamowite:)

 

Moja foczka MK1 1.8 TDCI 115km pali 7.5-8 ON na zimnym silniku przy smiganiu po mieście, 6.5 na nagrzanym, na trasie 5-5.5 załadowany (wakacje itp.) z klima ze srednia 120 - 140 km/h:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...