Skocz do zawartości

Mazda MX3 by Chabas


chabas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie pisze ze ci sie nie spodoba , ale GTA4 to byl moj pierwszy wzmak i jak teraz o nim pomysle to niestety miewalem wzmaki za 50zl ktore zjadaly go na sniadanie , a moce cruncha sa powszechnie znane ze sa bardzo naciagane w klasie budzet , baupunkta zreszta tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według specyfikacji

Infinity 4x50W@4ohm/ 4x75W@2Ohm

 

Crunch 4x60W@4Ohm/ 4x100w@2Ohm

 

Kappa mierzona przy 12V, a Crunch znając życie przy 13,8V.

 

Wylecze ucho i poslucham oba sprzety... :P

 

posłuchaj i zobaczysz co zostanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem już dzisiaj trochę... I na początku (głośniki prawie 3 miesiące nie używane) było troche sztywno...

 

Ale szczerze po pewnym czasie już zacząłem lubić ten dźwięk... Musze jeszcze troche potestowac ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

There is no winner ;D Sam nie wiem... Szczerze wydaje mi sie, ze jakosc podobna...

 

Ale to i tak nie zmienia tego, ze prawdopodobnie juz nie dlugo calosc idzie pod mlotek i zaczynam zabudowe od nowa ;)

 

Tylko nie mam pojecia jak pogodzic kolo zapasowe z zabudowa ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie jestem wielkim audiofillem co rozpoznaje Wav od mp3 ;d po samym brzmieniu...

 

Według mnie i znajomych brzmi naprawde bardzo dobrze... Może na jakimś zloto/spocie (np na Krzywej) ktoś mi pomoże z ustawieniem/oceną tego ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ache kope lat ;)

 

Mam nadzieje, ze w koncu bede miec troche czasu wolnego i ogarne caly sprzet obecny...

 

A pozniej zacznie sie kompletowanie nowych klockow ;) Obecnie jest za duzy burdel i platanina kabli, a calosc mimo, ze w miare zaplanowana to wyszla dosc prowizorycznie? chaotycznie? Trzeba to poprawic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Crunch ma pędzić przód na zwrotniach w mostkach, a Kappa sub ? Dobrze rozumiem ?

Nie pamiętam filtrów w Kappie, ale ja bym podpiął przód osobno tweetery i woofery pod każdy kanał osobno, tylko wtedy cięcia na Twoim Carpc da radę jakieś zrobić ...

Ogólnie to jak masz to tak teraz to HPF musisz ustawić i gain odpowiednio, input na 2ch i tam jeszcze chyba wcisnąć przycisk bridge ( bo chyba widzę takowy ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crunch ma pędzić przód na zwrotnicach w mostkach, a Blaupunkt sub... Kappe w ogole sprzedaje, o ile Crunch sie sprawdzi..

 

Fakt mialem na Crunchu całe pasmo ustawione i wtedy słabo działał... Przełączyłem na HP i jest o niebo lepiej ;)

Musze jeszcze suba podlaczyc i wtedy zobaczymy cały sprzet jak zagra... W najgorszym wypadku oddam Cruncha i przelacze spowrotem na Kappe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img829.imageshack.us/img829/4441/img0366f.jpg

 

No nareszcie oslona na kompa skonczona ;D

Dodatkowo posprzatalem w koncu bagaznik i wszystkie kable...

 

Gorzej bo chyba cos z zasilaczem sie stalo ;/

 

Przed upaleniem udalo mi sie w koncu Cruncha ustawic...

Jak narazie oba sa na allegro, zobaczymy czy sie sprzedadza ;) Jak tak to wejdzie cos nowego, sensownego... Jesli, ktorys zostanie to go zaloze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem pisac posta pod postem ale nie moge znalezc edycji...

 

Jak sie okazalo zasilacz dziala jedynie w opcji bez ignition... Nie mam pojecia co sie spalilo, ale ta jedna sciezka nie dziala... Jutro kolejny dzien walki...

 

W najgorszym wypadku podlacze guzik wlanczania kompa na stale... Lub kupie nowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma maskownic założonych ;)Przynajmniej narazie...

 

Obecnie jak widać jest przebudowywana cała instalacja...

 

Wszystkie 3 wzmacniacze poszły lub idą na allegro i szukam nowej 4 kanałówki (bi-amp) + monoblok...

Na przód też wejdzie inny zestawik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...