Skocz do zawartości

Mazda MX3 by Chabas


chabas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DCA, Dysk juz tak jezdzil caly rok :) I szczerze to nic z tym dyskiem sie nie dzialo... Sa tam zalozone male podkladki pod ten dysk więc mysle, ze bedzie ok...

 

 

Kuman, dzięki bardzo :) Wczesniej ten element gdzie jest monitor byl w skorze... I zamiast popielniczki bylo CB zainstalowane... Ale nie zdalo to egzaminu wiec stąd te zmiany... A jesli chodzi o karte to jest to Creative USB Sound Blaster X-Fi Surround 5.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj pierwszy raz wszystko podlaczylem ;D

 

Dla mnie ?? Dzwięk mega ;D Może nie jest jakiś zabijająco głośny ale potrafi zatrząść ;P Musze jakos tablice wyciszyć bo cała lata razem z bassem ;p

 

Jak skończe chować resztę kabli i posprzątam to wrzuce fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Nie czułem się na siłach zabudowywać słupek ;/ Obiecalem sobie, ze cala zabudowe zrobie sam... Całość zajęla mi juz na prawde baaardzo duzo czasu (zrobienie samochodu do takiego stanu w jakim jest teraz praktycznie pol roku, a samochod praktycznie w tym czasie przejechal moze z 50km lacznie) oraz pochlonal ogromny budzet (wsadzone ponad 2 razy tyle pieniedzy co jest warty)... I jak sobie pomysle, ze bym cos spieprzyl albo nie wygladaloby tak jak bym sobie zalozyl to juz bym sie zalamal ;P Jak kiedys znajde sile i motywacje to przeniose je w slupki :P Narazie bardzo mi sie podoba tak jak jest :P

 

Ale mam jeden maly problem... ;/ Zanim wlaczy sie komputer, a dziala juz wzmak slychac masakryczny pisk ;/ i to trwa praktycznie az do momentu jak jest zainicjowana karta dzwiekowa ;/ Ciezko to wytrzymac ;/ Ma ktos pomysl co zrobic?

 

Co do deski to zapomnialem zrobic zdjecia :P Jutro sie poprawie :P Bo bede chowac ostatnie kable i przykrecac plastiki etc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img402.imageshack.us/img402/9167/20100423021.jpg

http://img690.imageshack.us/img690/4512/20100423019.jpg

 

A tak wyglada deska :P

 

Dzisiaj juz pochowalem wszystkie kable i pozakladalem plastiki...

 

De facto zostalo mi tylko wykonczenie bagaznika ;D i zrobienie cos z maskownicami w drzwiach bo niestety ale oryginaly nie mieszcza sie ze wzgledu na dystanse ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrafuse na pokladzie czy inny frontend? Konsola wyglada naprawde profi :P Do pelni szczescia zamiast recznego sterowania nawiewem widzial bym tam zaslepke albo dobry procek alpine jesli niechcesz kombinowac z aktywka przez komputer, a sterowanie zrobic na przystawce do PC zwanej fusionbrain, paroma sterownikami mechaniki i odpowiednim pluginie do CF :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

InCar terminal :P Heh waski ciekawe rzeczy mowisz ;D Tylko jakos to sterowanie nawiewem musze zastapic ;p bo jednak sie przydaje... A szczerze nie jestem az tak bardzo Audiofilem, zeby rozumiec co do mnie mowisz ;p hehe A do tego serio juz tyle kasy wpakowalem w ten samochod, ze masakra... A obecna jakosc dzwieku jest dla mnie na prawde bardzo ok :] Wiec nie wiem czy w tym momencie chce dalej inwestowac kolejna gotowke w sprzet ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez dorzuce moje 3 grosze... RZECZYWIŚCIE WYGLĄDA PRZEKOZACKO!!! :(

 

sam się grubo zastanawiam, czy by nie pójść u mnie w stronę car PC, ale niestety ja jednak jestem audiofilem i moja instalka wiązłaby się z trochę większymi kosztami :P

 

czekam na fotki zakończonego bagajera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W car pc jedyny wpływ na jakość dźwięku ma karta dźwiękowa - nic nie stoi na przeszkodzie by zakupić jakaś audiofilska na pci-e lub USB z oferty np m audio. Poza tym pc daje takie sposoby "obróbki" dźwięku, o ktorych procesory za grube tysie mogą sobie pomarzyć ( pokarz mi np procec ze 130 pasmowym eq na KAZDY kanał, zwrotnica z tyloma drogami ile chcesz, czasowka, eq parametrycznym, płynna regulacja fazy na każdy kanal, filtry itp itd. )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fusionbrain to nic innego jak "moduł wykonawczy" sterowany przez port Usb. Pozwala na podlaczanie czujnikow zewnetrzych wszelkiego rodzaju, sterownania innymi urządzeniami itp. Jeśli mamy climatronik to stosunkowo łatwo zrealizować sterowanie za pomocą kompa. "Reczne" sterowanie wymaga zastosowania dodatkowych "silowniczkow" w pstaci serwomechanizmow modelarskich które to umożliwiają manipulowanie ciegnami nawiewu. Można także dokupić moduły klimatyzacji z bogatszej wersji naszego auta - chodzi tylko o klapy i sterwanie wentylatorem . Sama klimatyzacja jak i nawet panel sterujacy nie jest potrzebny. Wtedy kalibrujemy fusionbrain ( lub podobny moduł ) do sterowania tymi oryginalnymi silniczkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img219.imageshack.us/img219/6734/projectm.jpg

 

A to projekcik grawerowanej tablicy plexi, która bedzie umieszczona w bagazniku :) Musze tylko znalezc miejsce na 2 LEDy, ktore beda oswietlac ja od spodu...

 

No i odebrac jakos jutro od grawera ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ?? Czteropak piwka

 

To z czteropakami sprzedaja takie tablice?? ?? To ja wezme osmiopak :zdrowko: A tak powaznie to calkiem ladnie :rotfl: Choc moze zamias LED'ow mozna by zastosowac neonik z przetwornica na 12V ( sprzedaja takie do "tjuningu" kompiutrow ) mam pare takich tyle ze UV - w samochodzie calkiem fajnie wyglada z tym ze zmienila mi sie koncepcja i nic nie swieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem czym konkretnie oswietle :zdrowko: wiem, ze podlacze pod lampke w bagazniku wiec nie bedzie najmniejszych problemow ;P

 

Narazie wyskoczyl mi nagly problem z felgami ;/ Wiec lekka lipa.. Ale czekam na ten grawerek i koncze instalacje CA :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ładny projekt :P Klocki galante, pełen szacunek za wkład włożony w ten projekt tym bardziej, że wszystko robisz samemu! :P Jedyne co to średnio mi się widzi biała konsola środkowa bo generalnie jestem przeciwnikiem lakierowanych konsol we wnętrzu ale ogólnie wszystko na plus. Kiedy możemy się spodziewać dalszego rozwoju prac i kolejnej fotorelacji? Pozdrawiam i powodzenia :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...