Skocz do zawartości

4kanałówka do Lotusów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, borykam się od jakiegoś czasu z brakiem budżetu na dokończenie CA, w związku z tym szukam czegoś przejściowego do napędzenia przodu (sprzęt w podpisie), Alpine niby fajnie gra jak na te $$$, ale mocy mało daje co idzie odczuć, czy do 800-1000zł jesteście w stanie coś polecić? Docelowo pewnie polece na Xtanta kiedyś, chociaż tęsknie za Genesisem ostatnimi czasy :) bliskie jest jego brzmienie memu sercu. Muzyka to radiowe hity, hiphop amerykański oldschool, ostatnio jakieś utwory gitarowe itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka:)

Przecież 1kzł to nie jest mało szczególnie na wzmacniacz używany.

Jeśli Ci się Xtant podoba no to zbieraj na niego. Na jakiegoś Braxa czy DLS A4 też lekko przymało.

Ale za to na allegro leży Sinfoni 50.4x za 1200, który czy się podoba czy nie jest wzmakiem z wysokiej półki. W podobnej cenie starsze Genesisy, Rockfordy, Audisony itp. Audio arty w ogóle są tańsze. Możesz też trafić siakiegoś małego wzmaka na same tweetery. Jest teraz Zapco 100 za 550zł czy może Gienka ST60 czy B40. Na woofery za to Rockforda starszego. Pokombinować i od razu wyjdzie.

Tak jak napisałem - jak coś Ci się wyjątkowo podoba, słuchałeś i do dziś nie możesz wyjść z podziwu, no to zbieraj do tego Xtanta.

Jednak na rynku nie zawsze trzeba dopłacać, bo czasem mniej znany, albo starszy sprzęt zagra nie gorzej albo i lepiej w niektórych aspektach.

W nówkach - trzeba inwestować.

W używkach kwestia wyczucia, rozeznania, szczęścia itp.

Przemyśl to, bo może się okaże, że za te 1kzł kupisz wzmak na dłuższy czas niż tylko chwilowo;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewątpliwie będzie to używka :/

 

Na woofery za to Rockforda starszego

 

mógłbyś podać modele? bo z Rockforda to nic nie widziałem/słyszałem

 

dostałem PW z Helixem za 1k, pytanie czy nie lepiej już by było do A4 dopłacić, czytałem/słyszałem od innych że dobrze gra A4 z Lotusami, ale nie sprawdzi się w mojej muzyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nie ma trapezów czy DSM na allegro.

 

Może Alpinka 3539, Kenwood:

http://www.allegro.pl/item956672081_kenwoo...t_high_end.html

Audio Art:

http://www.allegro.pl/item959721771_audio_...hool_wa_wa.html

http://www.allegro.pl/item956679380_poleca...6xe_unikat.html

 

Helix A4? Jak lubiłeś Gienka to nie wiem czy Helix podejdzie.

 

Utwory gitarowe według mnie właśnie Gienek super odgrywa. Ale to też kwestia całego setupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...