Skocz do zawartości

Alpine mp3


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisz dokładnie jaki system Car Audio planujesz powołać do zycia :-) Jakie fundusze planujesz przeznaczyc na ten cel ? Najsłabszym ogniwem toru akustycznego są głośniki i to na nie warto przeznaczyć najwiecej pieniędzy.Dopiero potem można przekalkulować ile wydać na reszte. Bardzo czesto klienci kupują bardzo drogie radio natmiast na głosniki i porządny montaż już nie starcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zakładam do przednich drzwi system INFINITY REFERENCE 6510 16,5 cm

gwizdki na słupki do passata B3

Zastanawiam się nad sposobem włożenia tych głośników do drzwi

Równocześnie myślę teraz o radiu,potem będzie wzmacniacznie wiem jeszcze jaki ale

4 kanałowy

Wracajac do tematu

Myślałem już o radiu CDA 9855 ale nie jestem przekonany do takiego panela (może być w przyszłości awaryjny).Sa przeciez inne fajne modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9855 nie jest jakas rewelacja brzmieniowa (akurat mam takie) i chetnie sie go pozbede

9853 to praktycznie 9855 z innym wyswietlaczem i 2V na wyjsciach brzmienie to samo.

 

Wedlug mnie z tych alpinek to jedynie wlasnie 9812 jest najciekawsza - sluchalem wszystkie te modele przekladajac pokolei. Tescik na Dego DO650BP + u-Dimensin Pro 7.2x

 

Ale jak mam byc naprawde szczery to ta seria jak i nowsze Alpinki to lekki niewypal. W sumie ta Alpinke co mam kupilem jakos tak z przyzwyczajenie i zaufania do starszych modeli. Obecnie to bym sie wachal co wybrac, jednak jak znajde czas podjade do jakiejs firmy i odslucham troche roznych modeli aby cos wybrac ciekawego...

 

Z tym paskiem do sterowania to jest roznie jedni mowia tak inni inaczej, moim zdaniem mozna sie przyzwyczaic - zreszta zbyt czesto sie z niego nie korzysta wiec nie jest to az tak upierdliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zobaczyłem jeszcze inne radia

np ClarionDxz 778RUSB

Pionieer DEH P9800 BT

Pionieer DEH P7900 UB

JVC KD-SHX851 ale nie ma USB i chyba filtrów

Nie wiem Co zrobić może alpine Cda 9813 Używka

Wolę kupić nowy z wtyczką USB korekcją czasową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moimi faworytami to 9835 (lub 33 jedynnie inny wyswietlacz) lub 9815. Sa to radia potrafiace zagrac, z wszystkim co potrzeba by stworzyc niezle grajacy system. Nowsza seria 9855/9853 srednio domnie przemawia. Ciekawe sa bedzie z 9887 mam nadzieje ze wkoncu je uslysze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja mam pytanie na temat funkicji poszczegulnych modeli CDE-9873RB te radio posiada funkicje przy regulacji niskich i wysokich tonów jest do wyboru czestotliwość tych regulacji. Wersja ALPINE CDR-9870R tego niema między tymi radyjkami jest CDE-9871R własnie jestem ciekaw czy te radio to posiada?? może ma ktoś ten model poniewarz tymi 2 pozostałymi się bawiłem i wiem, w instrukcjji nic na ten temat nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

thomas-29w jakich pieniądzach szukasz radia?? Określ się dokładniej co do przedziału.

 

Widzę że jesteś zainteresowany Clarion'em, nie za bardzo mi się podoba to radyjko a to za sprawą skomplikowanego menu. JVC też się bawiłem, powiem szczerze że średnio interesujące. Moja propozycja Sony MEX-BT5000 posiada regulacje pasma. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...