Skocz do zawartości

Fiat Grande Punto - car audio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy ^^ Dostalem samochod (Fiat Grande Punto 2006r) i chcialbym cos zrobic z naglosnieniem bo standardowe jest slabe.

Czego slucham: Hardstyle, Techno, Hiphop/Rap

Czyli bardzo duzy bass potrzebny ale do mid i hi-freqs tez trzeba cos dorzucic.

Odtwarzac bede glownie z iPoda, czyli najlepiej bylby jakis kabel do dockowania iPodow, jak cos to zawsze mozna dac 3,5mm kabel.

Nie znam sie kompletnie na tych punktach i na instalacji, czyli instalacja bedzie najprawdopodobniej wykonana w jakims warsztacie ktory to robi.

Mam nadzieje ze mi pomozocie, jakies propozycje co do wzmacniaczy, subwooferow itd..

Budzet to max 1200 ale najlepiej by bylo w okolicach 800pln. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chcesz w ramach tych 800 zl ? glosniki na przod, subwoofer, wzmacniacz ?radio tez? Wtedy radzilbym samemu zainstalowac wszystko, gdyz Twoj budzet znaczaco by sie zwiekszyl, gdybys nie pojechal do zakladu ca.. Masz zamiar wygluszac drzwi i wstawiac tam glosniki ? jezeli tak to dochodza, maty dystanse, oprocz tego kable itp..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexxde, zarejestruj sie na forum fiatpunto.com oni tam buduja sprzet za 300-500 zł i chwala sie ze robi wrazenie i slychac ich z daleka ich sie ponoc rozpoznaje

 

bo tutaj to trche trudno bedzie to zrobic

 

druga opcja to dozbierac lub kupowac pojedynczo klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za tą kwotę kupił głośniki na przód z wygłuszeniem i montażem w zakładzie CA.Przynajmniej będzie to dobrze wykonane.Na początek polatasz na CD które już masz a z czasem kupisz radio które Ci będzie pasowało.Da to podstawę do dalszej rozbudowy o wzmacniacz i sub'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexxde, zarejestruj sie na forum fiatpunto.com oni tam buduja sprzet za 300-500 zł i chwala sie ze robi wrazenie i slychac ich z daleka ich sie ponoc rozpoznaje

 

masz jakiś problem do forum Punto maniaków ??? :kwasny:

 

za 800 zł można kupić średniej jakości radio (clarion, alipne) + Helixy na przód i porobić coś z wygłuszeniem - SAMEMU bo takiego sprzętu nie opłaca się montować w zakładach CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za tą kwotę kupił głośniki na przód z wygłuszeniem i montażem w zakładzie CA.Przynajmniej będzie to dobrze wykonane.Na początek polatasz na CD które już masz a z czasem kupisz radio które Ci będzie pasowało.Da to podstawę do dalszej rozbudowy o wzmacniacz i sub'a.

Głośniki za ~800zł ma podłączać pod fabryczne radio?

 

Ja bym poradził wygłuszenie we własnym zakresie. Do tego jakiś zestaw odseparowany + radio + wzmacniacz 2/4 kanałowy w używce.

Bez problemu za 800-1000zł można zrobić dobrze grający przód, oczywiście na używanych elementach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...