Skocz do zawartości

zamiana 9812rb na ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

 

Zastanawiałem się ostatnio nad kupnem nowego radyjka, ponieważ alpinka powoli zaczyna mnie irytować ostrą grą na górze.

W związku z tym szukam radyjka o bardziej ciepłym brzmieniu, choć nie musi być to koniecznie "ciepła klucha". Może być trochę ostro na górze, ale z 9812 było momentami nie do wytrzymania.

Może by tym razem kupić radyjko z aktywną zwrotką np. pionek p99r lub p945r. Ewentualnie mógłby być jeszcze DXZ948 , albo 88RS , ale to już troche wyższa półka cenowa.

 

Radyjko grać będzie z degolami po, audisonem vr.

 

 

Nie chciałbym za bardzo szaleć z wydatkami, tak więc kwota jaką planuję przeznaczyć to ~600zł.

Pionka p99 mam okazję kupić w bardzo fajnym stanie za 500-550zł.

 

 

Co o tym myślicie? Może jakieś sugestie co do innych modeli?

 

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leonsr60 też myślałem o alpinie i tych modelach (przystępne cenowo), ale jakoś tak mnie wzięło, żeby kupić coś innej marki. Nie żebym sie zraził do alpiny, ale chciałbym po prostu wypróbować coś z klarka, pionka , a może kenia.

 

valenti.noTo akurat najmniejszy problem, bo w alpince i tak często jeżdżę z wyłączonym wyświetlaczem.

Jeśli się nie mylę to problem "piszczenia" ustaje po wyłączeniu wyświetlacza ,tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valenti.noTo akurat najmniejszy problem, bo w alpince i tak często jeżdżę z wyłączonym wyświetlaczem.

Jeśli się nie mylę to problem "piszczenia" ustaje po wyłączeniu wyświetlacza ,tak?

 

dokładnie tak jak mowisz :kwasny: Radio bardzo poprawne :hyhy: panel łatwo sie rozbiera i mozna zmienic jego kolor (nie wszystkim odpowiada srebrny), zreszta pamietam jak ludzie różne motywy robili- np wyświetlacz (całą płytkę) kładli np za lusterko i obsługiwali tylko pilotem- bardzo fajnie i dyskretnie mozna zabudować to radyjko :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...