Skocz do zawartości

VIBE BLACK AIR 12" silk, II+, mk3 VS RE AUDIO SE 12&qu


Rekomendowane odpowiedzi

Vibe strojony na 36 Hz u mnie robi burdel nieziemski w aucie jak dam glosno.. Ale jak mam w radiu suba na powiedzmy +1, to nawet w miare kulturalny.. Jak z szybkoscia Ci nie powiem, bo nie slucham nic szybkiego. Na 30 Hz to bym nie polecal go stroic.. U mnie juz przy 36 Hz bas jest hmm.. "niemily" w najnizszych rejestrach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze bo chcialbym cos takiego znaleźć to wlasnie da czadu przyjemnego w najnizszych rejestrach :) w moich kappach w klozecie naprawde juz fajne takie uczucie, niski, prawie nie słyszalny basik, mięciutki milutki tak zatrzęsie bez zadnych zniekształcen, takie ahhh w sumie od momentu jak tego ppi kupiłem i jest ustawione podbicie na 30 Hz to juz wogóle elegancko, czyste "pomruki" nie dudniącego, zrózncowanego, nie zagłuszającego basu, kina domowe kolegów sie chowają mam ladniejszy bas w aucie niz wszyscy moi znajomi w kinach domowych po 2000-3000 zł i boje sie ze jak sie przesiąde na cos to fakt, zyskam ciśnienie i głosnosc a chciałbym to ale jak mam stracic, odbiec od tego co mi sie najbardziej podoba to troszQ szkoda, myslalem wtedy by dokupić jeszcze jednego takiego samego wzmaka, 2 kappy jeszcze i juz wogóle elektrownie bym musiał zrobic sobie ale to juz plan przy nowym aucie :) zamiast kupiwać 2 raz tyle sprzętu chcialbym zamienic na bardziej wydajny :)

 

Co prawda nawet w klozecie ciśnienie robicią xmax 13.8 mm, lekka membrana to juz fajnie chodzi, schodzą nieziemsko czego sie nie spodziewalem w sumie FS najnizszy jaki do tej pory znalazlem wsrod przetworników - 20

 

Na zadupiu mieszkam i nie mam jak na zlot pojechać, najprędzej to okolice wrocka tam bym sie mógł pojawić ewentualnie ale widze ze zadko tam cos jest organizowane albo wogóle :) posluchalbym wtedy jakiegoś re audio :D bo na filmikach ciekawie to wygląda :)

 

Jedynie co słyszalem to ze nie opłaca sie do infinity co mam robić br. ze jest zaledwie troche głosniejszy ale bas to juz nie jest ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem Ci ze dla tego sie boje przesiadki na cos innego, wręcz panikuje i musze koniecznie znaleźć sie na jakims zlocie :hyhy: Nie no napprawde przyjemnie grają :kwasny: porównanie z infinity ref to to nie ma porównania, to jest wersja która gra jak kappa pervekt tyle ze perfekt jeszcze mocniej udeżą i lepiej grają w br

 

[ Dodano: 2010-03-07, 08:09 ]

bardziej mozna je dać do uzupełnienia pasma ale i tak budą 2 trzęsą spokojnie, w środku fajne uczucie trzęsienia ziemi :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...