Skocz do zawartości

szerszen i jego ibi 6L


szerszen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 298
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hx'y zagraly...narazie nic nie umiem napisac gdyz jestem w szoku co te przetworniki wyrabiaja....dynamika,dynamika i jeszcze raz dynamika.nie slychac ze cos z tylu gra....narazie im tak nie dawkuje bo sa nowki :P niech sie rozruszaja...ale juz pokazuja spory pazur...po konsultacji z paroma osobami zrobilem im budke 12 litrow na sztuke(closed)....i sa same plusy :D

-mala skrzynia

-male spadki napiec w koncu :D (do 14.0-14.1 V sa spadki)

-no i jest przyjemnie :)

 

mysle teraz nad zmiana radia lub wooferkow...ale to sa plany narazie :D kiedys zrobi sie mala zamiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
no cos w koncu ruszylo...jeden helon jest zalorzony. co do grania nic duzo nie powiem gdyz jedne drzwi tylko narazie graja.powiem tylko jedno ze gdy puscilem muzyke odrazu w uszy rzucila mi sie srednica.musze zdementowac plotki ze helonowy przod nadaje sie tylko do spl.naprawde jest ladna srednica.moim zdaniem to jest za sprawa ESX ktory ksztaltuje owa srednice.momentami jest lepsza od rainbowa.a o miesie juz nie wpsomne. musze zalorzyc drugi glosniczek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalorzony jest drugi glosniczek.wooferki spisuja sie znakomicie. zmiana wychodzi na plus. wszystko jest... i kick i mieso i srednica.wszystko co potrzeba. helony nie sa tak mocno ''rozkrecone'' gdyz nie ma potrzeby bo HX nadrabiaja basem wiec po co przednie glosniczki maja napierdzielac :) jak ktos by chcial miec tylko przedni system bez suba to jest zestaw dla niego :)

post-2041-0-73693100-1312707553_thumb.jpg

post-2041-0-52794900-1312707567_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
no i zmiana weszla w zycie :D nowa jednostka dla mojego systemu. niby ktos powie ze to zaden krok z kenia na kenia. ale jest roznica i to duza. moj system odzyl w sposob nie okreslony. zmiana wychodzi na plus :) lepsza srednia,lepsze wysokie tony,dolek jest porownywalny miedzy tymi dwoma keniami.ogolnie jestem zadowolony. moze pozniej znow zmieni sie jednostke (prawie na pewno) gdyz to jest wstretna choroba :D

post-2041-0-93607800-1326986786_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...