Skocz do zawartości

Scan Speak "subtelne" rozterki nt. tweterów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety tak to jest bazować na wymiarach wirtualnych :zawstydzony: moje słupki czeka ostra przeróbka :kwasny: .

Na razie stół i ćwiczonka na sucho, wstępne organoleptyczne lukania (wreszcie mam je i nie muszę czaić na szybkiego jak sie zachowują) ...szok, te 635 Hz rezonansu to nie ściema aż żal mu wycinać to co ma robić średniak :kwasny: .

Myslę tak czuję , że można by u niego zjechać smiało do 1500 Hz .

Jutro potestuję na "hajłendowej" taśmie w samochodzie te kierunkowości trza teraz dobrać.

 

Hmmm... mało czasu.

kieruj go na siebie (najwiecej szczegolow) i powodzonka iluminatory daja rade

pozdro

maniek

ps wpanij do olsztyna posluchamy cos tam namodzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olsztyn to tylko sobota ...miałem być ale w niedzielę a wtedy nic tam po mnie :rotfl: .

Maniek wpadaj na spota w łodzi tam będzie grzebanina :rotfl: .

 

No ba, na moją przećwiczoną pasywkę prawy idealnie we facjatę a lewy ...trochę mniej :hyhy: i tak właśnie zamierzam je wmontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek wpadaj na spota w łodzi tam będzie grzebanina .

Mailem na to ochote ale niestety pokrywa sie to z zawodami u mnie w domu (trzeba pomoc organizatorowi :rolleyes: )moze przy innej okazji ,a napewno bedzie nie jedna :wink2: ,powodzonka z tweterami :super:

(nie tnij ich za wysoko bo to uwypukla charakterystyke i zaczyna sie wtedy wydzierac :kwasny: )

pozdrowionka

maniek

Edytowane przez maniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...