Skocz do zawartości

Darus CC next project...


darus84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czasie zimowych wieczorów zrodził sie w mojej głowie nowy pomysł... a wiec zabrałem się za robotę... Wiem że poprzednia zabudowa miała być ostatnia... no ale tak to jest jak sie ma tą chorobę zwaną Car Audio

 

A więc jakie zmiany...

Na początek zasilanie. Pod maską znalazł się alternator 100A z opla Astry. Dodatkowa masa z alternatora do karoserii. Kabelki 50mm2 + zabezpieczenie główne 200A.

DSC00129.JPG

DSC00130.JPG

 

i przyszedł czas na bagażnik.

 

DSC00127.JPG

 

w miejsce koła zapasowego wkomponowany kondensator...

 

i w końcu skrzynka...

 

DSC00124.JPG

 

materiał mdf 19mm. pojemność 58L. BR strojona 34Hz.

 

DSC00125.JPG

 

DSC00126.JPG

 

i na koniec to co najwazniejsze w tym projekcie... Air Brush !!! :P

 

DSC00134.JPG

 

Obecnie skrzynka poklarowana i czeka na końcowy montaż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wkońcu zabudowa trafiła na swoje miejsce i wstępnie podłączona zagrała... Wrażenia z odsłuchu - bezcenne... Wizualne - jeszcze bardzoej bezcenne...

 

Ale wyszedł na jaw ogromny problem... Gdzieś sie pomyliłem przy obliczeniach , albo gość co docinał mi mdf popełnił błąd, bo skrzynka wyszła o 2cm za wysoka :) Teraz muszę coś wykombinować i "podnieść" jakoś próg bagażnika , bo na przróbkę skrzyni już za późno.

 

mały filmik jak Hertz masakruję tylną klapę (robiony tel.)

 

kliken

 

i foto na szybko jak to ogulnie wygląda

 

DSC00146.JPG

 

 

DSC00142.JPG

 

Pozostało zrobienie porządku z kabelkami pod skrzynką i dopracowanie tego progu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie wyglada, jak gra nie wiem, ale powiedz mi co to za kawalek tam gral w tym filmiku na YT ?? :) A tak BTW nie mierzyles wczesniej MDFu przed malowaniem ?? :)

 

Utwór to Ronald Jenkees - Guitar Sound

 

A MDF w sumie mierzyłem , ale bez tej górnej ozdobnej płyty... Ale na dzień dzisiejszy już wszystko poprawione i wykończone ! Może jutro jak pogoda pozwoli zrobię porządne foto i wrzucę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest koszt mniej więcej pomalowania takiej skrzyni?

 

w sumie to tak: ja sam szpachlowalem , nakładałem podkład , bazę i klar. Sam airbrush robił mój kolega wiec kosztowało mnie to tylko materiały (ok100zł) i flaszkę :kwasny: ... Normalnie to sam airbrush ok 200zł + u lakiernika pewnie ze drugie 200zł za pzygotowanie podkładu, bazy i poklarowanie. Zabawa nie tania, ale cieszy oko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...