Skocz do zawartości

Zielona Panda do DbDragu


Panda
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zupełnie nowy, ale czytajac od pewnego czasu wasze forum zobaczyłem jaka wielką pasje i wiedze posiadacie w tym temacie.

Cos o mnie... Coz, posiadam zielonego fiata pande i pomyslałem ze cos bym sprobował w tym temacie, chiałbym sobie raz wystartowac w takich zawodach.

Kolega tez sie dołączy oferujac 15calowego Helona + mocny wzmacniacz..

Ja wrzucam okablowanie, i bede musiał zbudowac jaka mocna bude. Widze sporo zalezy od czestotliwosci, i tu jest pytanie do was- Co byscie wymyslili do fiata pandy? 50-70hz cos w tym przedziale? Drugie pytanie to jak dopasowac rozmiar skrzyni?Dokładnie to chodzi mi o sam litraz netto bo znajomy moze mi zbudowac skrzynie, a troszke zna sie na audio, potrzebny mu głownie litraz netto. Dzieki za wszelkie odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat Panda rocznik 2008. Gadałem z jednym znajomym, uzyczył by wzmacniacz hifonics 10kw i akumulator zelowy. Dla mnie 145db była by juz frajda. A co by trzeba było dorzucic aby wyciagnac grubo ponad 150? Wywalic tył i wszystko uszczelnic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedaj obecną kup starą pandę i wór hajsuu zabawa zaczyna się w klubie +150 dB.... Zastanów się czy chcesz w to wchodzić bo potem nie ma odwrotu to pozytywna choroba i nieprzespane noce... a tak na marginesie to szkoda nowego samochody wiem coś o tym bo niszczę clio sporta i więcej już nie da się z niego wycisnąć 152.6 ... Nowy sezon nowe klocki nawa zabawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj sztarej pandy lub marabelli cos co jest male i kwadratowe wśrodku....w tych autach wynik murowany + siedzenie i struganie skrzynek w innych autach nierówna walka jest....co sprawia zniechecenie jak nie przeskoczy sie jakiegos pulapu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adałem z jednym znajomym, uzyczył by wzmacniacz hifonics 10kw i akumulator zelowy

 

No to miłych masz znajomych jeżeli chcą Ci porzyczyć takie sprzęty. Jednak 10 kw to nie żarty i trzeba posiadać już dużo wiedzy w temacie.Zaplecze prądowe do tego wzmaka to kilka dobrych aku. Co do helona 15 to dobrze znam ten przetwornik i odpowiednie dobranie do niego skrzyni też nie jest pojedyńczą sprawą. No i jeżeli już doszło by do waszych testów sprzętu brak wiedzy może doprowadzić do kupna nowych reconów do helona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup starą Pande. Wydasz do dwóch tysięcy ale zaoszczędzisz dużo więcej podczas walk z terażniejszą.

 

 

 

Panda porządnie wygłuszona 70-72

Panda częściowo wygłuszona 67

ściana 64

 

i na tyle co do teorii :)

 

Na szcęście to tylko teoria. W realu może być i duuuuuużo niżej z tą piękną rezonansową. Wszystko zależy przede wszystkim od "jakości" Pandy i samego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...