Skocz do zawartości

Pytanie o mocowanie wofera


Gibons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie o dystanse pod wofer. W samochodzie mam oryginalnie taki plastik dosyć gruby i ponieważ nie można dokupić dystansów z mdf-u do mojego samochodu wpadłem na pomysł aby ten plastik posmarować jakąś pastą która go usztywni później obkleić go matą stp od wewnątrz jak i od zewnątrz i np jeszcze na matę jakaś masa usztywniająca lub coś podobnego spełni to zadanie ? Jeżeli tak to jakich materiałów użyć ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód to polo 6n2 2001r nie widzę powodu wycinać żadnej dziury ponieważ ten plastik to właśnie dystans z tym że z plastiku jest dosyć gruby ten plastik więc pomyślałem go utwardzić jeszcze czymś i na to mata. Myślę że mogło by to zdać egzamin. Inaczej musiałbym na blasze aluminiowej przyklejać dystans mdf profilować blachę i rezać otwór pod głośnik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwór jest zasłaniany blachą aluminiową a potem na to mata.... co do dystansu jak radzisz nie da rady kwadrat a potem dystanse po 1 blacha jest nie równa jedno mocowanie wyżej drugie niżej gdybyś drzwi położył na płask. Po 2 nie chce wyjść poza tapicerkę z dystansami stąd pomysł posmarowania tego plastiku czymś i na niego mata bądź przykrecenie do niego bezpośrednio dystansu i objechanie zywicą co wy na to ?

 

[ Dodano: 2010-02-27, 17:54 ]

Gibons, mogę Ci zrobić mocowanie z mdf'u ale musisz auto podstawić

 

Chętnie bym skorzystał, ale ja z okolic Oświęcimia :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co wam chodziło, ale tłumacze wam panowie :kwasny: że nic z tego ponieważ nie przymocuje tam dystansu na prostym mdf-ie dlatego że ten plastik ma na różnych głębokościach mocowania np dolne pierwsze jest powiedzmy 2cm niżej niż drugie a górne są jeszcze wyżej nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...