Skocz do zawartości

Nietypowe radio... - Co kupić?


9kaczor6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Założyłem temat w którym szukam radia, ale to swoją drogą

Przeglądałem alegro no i znalazłem takie wynalazki.

 

Clarion, ciekawe wydanie, co prawda bez płyt no ale...

http://allegro.pl/item929900915_clarion_fb...te_edition.html

 

I taki Blaupunkt z GPSem

http://allegro.pl/item940015267_blaupunkt_...system_deq.html

 

Co myślicie, praktycznie te radia będą? Warte ceny?

System audio mam prosty 6 głośników, wzmak i subwofer, brak mi tylko oryginalnego sterownika ^^ :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajery proporcjonalnym kosztem jakości radia :kwasny: - Czyli normalnie takie radio by koszotwało pewnie połowe swojej ceny jeśli chodzi o inne radio tej samej jakosci bez tych bajerów, jeszcze inaczej płacisz za bajery 40% ceny radia ;P. Nic specjalnego w sobie nie mają, ale to moze tylko mi sie tak wydaje, ja bym takiego nie kupił juz teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie może nie, po prostu mają inny styl.

Od radia oczekuje tego żeby miało jedno a najlepiej dwa wyjścia RCA, i jakieś regulacje bass/sopran poza tym standard. Płyty nie koniecznie mogą być karty.

 

Ten clarion jest fajny i praktyczny za razem BT, zestaw głośnomówiący....

 

A słyszeliście coś tym GPSie w blaupunktu, szczerze nawi swojej nie mam, a przydaje się. Sprawdzi się to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak wyswietla kierunki jazdy... u mojego ojca w w211 tak samo wyswietla i uwierz ze po 5 min ojciec wlaczyl zwykla nawigacje. takie rozwiazanie jest bez sensu, niew wiidzisz jaka droga jest itp, teraz nawigacje mozna kupic za smieszne pieniadze, pewnie uzywki jeszcze tansze a mape samemu sobie mozna posciagac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Panowie, po przekalkulowaniu wszystkiego, stwierdziłem że trzeba zejść na ziemie. W tej chwili na 99% biorę Blaupunkt Madrid MP48 . Dobry wybór? Spotkałem się gdzieś na forum, chyba na elektrodzie że niektóre radia blaupunkta to chiny (manta itp.), czy tak jest i w tym przypadku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup alpine albo clariona nie wymyslaj za te pieniadze kupilem clariona 778 za 550zl stan idealny 2 ryski i nic wiecej,wlozylem do auta pod peugotowskie glosniki i sie zdziwilemze te glosniki moga jakos tam zagrac,a w chcacie czeka na podloczenie nowka dego po 650,helix p10 i jl audio 450/4 slash mam nadzieje ze wtedy dopiero zagra hi hi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jeśli clarion n to ten chyba?

http://allegro.pl/item935869384_clarion_db...szow_sklep.html

CLARION DB268

 

[ Dodano: 2010-03-01, 11:25 ]

ewentualnie ten

http://allegro.pl/item935049656_clarion_db...ra_gratisy.html

CLARION DB189RMP

nieco droższy nie wiem czym się różni.

 

Brak podpisanych linków

warn

pozdro Gilotyn@

 

[ Dodano: 2010-03-01, 13:54 ]

Ehh nie mogłem się oprzeć, Clark zamówiony model DB189RMP, napiszcie mi chociaż że dobrze wybrałem

Radio kupiłem w miarę tanio 280zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha no trudno, myślę że nie będzie tragedii.

 

Mam pojęcie że radia alpine, i clarki są najlepsze jeśli ich cena zaczyna się od 500 w górę, i nawet przez chwilę o takim myślałem ale jeżdżę jeszcze max rok 19stka, pod przesiadka na e38, więc tam już nie będziemy oszczędzać.

I tak mam już sprzęt prawie wartości samochodu, naprawdę więcej już mi się nie opłaca.

Zamówiłem jeszcze pod te radio zwykłe 165 soundstrema, i 130 ltc. Nie ma co ładować kasy. Wygłuszę jeszcze drzwi i wsio.

Za tydzień zdam relacje jak nowa jednostka będzie się spisywała. Myślę że nie będzie tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...