Skocz do zawartości

Sony xm-3025 czy xm-3040 czy xm-3520


Rekomendowane odpowiedzi

Między tą serią nie ma zbytnich różnic, ale szczerze mówiąc wolałbym rozejrzeć się za czymś ciekawszym.

 

Zola ostatnio kupił ADS PS5 w igła stanie i dobrej cenie.

 

Te soniaki maja podobny profil brzmienia, 3520 może nieco pod "ciepłe kluchy" zalatywać. Ja miałem 4520 i moim zdaniem był to neutralny wzmak, nie ocieplał góry, ale też nie ostrzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XM3040 (i 5520, 5540 itp takie czarne) grają lekką inaczej niż srebrne XM6020 itp. Mają lekko łagodniejszą górę, a dół bardziej mięsisty. Takie różnice zauważyłem u siebie kiedyś.

Kiedyś podłączyłem 3040F w biampie pod AS RX165 i dawały rade.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz kolejny dylemacik :kwasny: lubie tweeterka słyszeć wyraźnie, ale tez by sie nie przebijał podnad wszystko. Z drugiej strony nie chce by monotonnie sobie cykał przy kazdej muzyce tak samo

I co, mamy za Ciebie zadecydować? Z tego cytatu nic nie wynika.. chcesz to i to ale bez tego i tego. Sam sobie po troszkę przeczysz.

Tylko sam możesz ocenić, czy to Ci się spodoba czy nie - po podłączeniu. Kup jednego, nie spodoba się, to wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę z Twojego opisu to PPi zasila infinity. Podepnij sobie na próbę go może pod system przedni. Poza tym jak kolega wyżej pisał to zmień głośniki zamiast kupować inny wzmacniacz. Potem wyrzucisz tego pieca sinusa i kupisz sobie inny być może jednego z tych sonych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja slyszalem 3540 puszczona przez konwerter z radia Pioneer i glosnikow Pioneer z MM i moim zdaniem ta Alpinka akurat uspokoila te glosniki.. A mozna sobie wyobrazic jak gra ten tweeter Pioneera

 

PIONEER TS-G171c

 

http://allegro.pl/item928455212_pioneer_ts...x_promocja.html

 

Jakby ktos nie wiedzial, to drze ryja jak opetany :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jaki sygnal masz puszczony na ten wzmak.. Jezeli idzie pelne pasmo na piec i dopiero piec je dzieli i ma wyjscie "clean" to mozesz z tego pieca brac.. Jezeli sygnal wychodzi juz pociety z jednostki sterujacej, to musisz osobno (ja np. tak mam)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...