Skocz do zawartości

kocyk ;)


Misiek91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiatacz :hyhy:Kocyk

 

Głośnik w obudowę po beczułce po miodku i będzie ...pięknie :hyhy:

 

Poważnie...albo całość stonowana pasująca do całokształtu samochodu, albo...cały wystrój z jajem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz :hyhy: jako że lubię miodek, to zastanawiam się nad Twoją propozycją wasylwek, xD.

 

Przed chwilą wpadł mi w łapki taki dziwny materiał ( czarny, ni to skaj ni to koc ;P pikowane cuś)

Zdjęcia niestety słabej jakości bo robione tel.

 

Całość

 

http://iv.pl/images/85907194045662764291.jpg

 

Struktura

 

http://www.iv.pl/images/64578961281742826206.jpg

 

"spód"

 

http://www.iv.pl/images/16981743698633733506.jpg

 

Moja pikna ściana :P

 

http://www.iv.pl/images/61567975835615878953.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się kolego czytać ze zrozumieniem bo jakbyś troszke pomyślał to był zrozumial że te wszystkie ekstremalne pomysły nie były tak naprawde na serio. Kolega szukał jakiej fajnej wykładziny a zrobił się z tego fajny rozrywkowy topic. Może gdyby twój ojciec zajmował się ogrodami też byś do niego pobiegł i pożalił się że "oni chcą posiać trawe w bagażniku" heheh. Ze wszystkim tak do niego latasz?? Chciałbym mieć taki kontakt ze starym. sorki ale rozbawiłeś mnie.

 

A tak na poważnie o budownictwie to wytłumacz mi na czym byś przykleił płytkę za którą np znajduje sie zawór odcinający wodę, który kiedyś w przyszłości trzeba będzie zamknąć/otworzyć. Zawór jest na widocznym miejscu i drzwiczki rewizyjne raczej w grę nie wchodzą.???????

 

Widze ze nie wszyscy mają tutaj poczucie humoru

 

 

Równiez pozdrów Tate

istnieje coś takiego jak magnes (taki specjalny) ojciec robi już w tym kilkanaście dobrych lat i raczej go nie złamiesz. :hyhy: silikon do płytek.. dobre :P ciekawe jak równo to położysz i jaką warstwę musisz dać żeby to w ogóle się trzymało.. :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ty mnie źle zrozumiałeś. Nie chce całej łazienki na silikonie położyć a tutaj była akurat mowa o płytkach w bagażniku gdzie wszystko drży i podłoże może być niestabilne. Jak już pisałem kiedy pracowałem w sklepie boksy z płytkami (coś jak połowa łazienek z wyposażeniem) były położone właśnie na silikonie. Nie było żadnego problemu z ustawieniem. Na każdej płytce były po 4 do 5 małych placków silikonu. Nic nigdzie nie odpadło. Kiedy zmienialismy ekspozycje wystarczyło płytke za płytką oderwać wycinając brzeszczotem silikon. Po oczyszczeniu z fugi sprzedalismy plytki po 5 zl za metr2

 

NORMALNIE PŁYTKI KŁADZIEMY NA KLEJU DO PŁYTEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze takie pytanko zadam

 

Jak myślicie jak będzie wyglądała skrzynia obita czarnym materiałem ( takim jak podałęm na stronie 1) a płyta czołowa jasnym kremowym skajem ?;p mam dostęp do całej palety barw skaju więc się tak zastanawiam jak by to wyglądało :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wstrząsów w aucie odpadną na pewno (mówię tu np. o jeździe po nierównym śniegu, gdzie wszystko w aucie drży), a jeśli nie odpadną to się poprzesuwają :padam:

 

Na kleju do plytek napewno odpadną. Na silikonie raczej nie a tym bardziej sie nie poprzesówają bo jak chyba wiesz silikon też zasycha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kleju do plytek napewno odpadną. Na silikonie raczej nie a tym bardziej sie nie poprzesówają bo jak chyba wiesz silikon też zasycha

prędzej czy później na silikonie też odpadną, albo coś się z nimi stanie :]

moze jakoś fajnie aerografem pomalować skrzynke ?

to mi się wydaje dobrym pomysłem.zajebiście by to wyglądało :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...