Skocz do zawartości

kocyk ;)


Misiek91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam pytanie, czy miał by ktoś jakieś namiary na jakiś nietypowy kocyk :wink:. Chciał bym obić skrzynię, ale nie chcę żeby była jak wszystkie - tzn czarne czy tam szare koce... Myślałem chwilę nad takim "włochaczem" :D ale to by było lekka wieś ^^, szukałem również kocyka o strukturze "koszuli flanelowej". razem z skrzynią chciał bym obić bagaj .

 

Prosił bym o zamieszczanie zdjęć, albo linków do aukcji/sklepów etc;)

 

Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widziałem kiedyś suba, który miał takie płyty na ściankach poprzyklejane (coś jak w kabinach prysznicowych dają.. (taka ciemna błyszcząca), nawet fajnie to wyglądało i o dziwo nie drżało. :kwasny:

 

albo sztuczną trawę połóż (plastikową) na całym bagaju :]:hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pukania te kafelki popekaja :/

Kombinujecie zbytnio panowie :kwasny: dawno sie tak nie ubawilem szczegolnie z ta trawa w bagazniku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Wembley?

 

 

Nic nie popęka. Płytki trzeba na silikonie osadzić. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pukania te kafelki popekaja :/

Kombinujecie zbytnio panowie :/ dawno sie tak nie ubawilem szczegolnie z ta trawa w bagazniku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Wembley?

 

 

Nic nie popęka. Płytki trzeba na silikonie osadzić. :/

Płytki na silikonie? pojęcia widzę nie masz.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pukania te kafelki popekaja :/

Kombinujecie zbytnio panowie :/ dawno sie tak nie ubawilem szczegolnie z ta trawa w bagazniku http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Wembley?

 

 

Nic nie popęka. Płytki trzeba na silikonie osadzić. :/

Płytki na silikonie? pojęcia widzę nie masz.. :kwasny:

 

Heheh akurat wiem co mówie. Swego czasu sprzedawałem płytki i na eksporycjach na wiotkich płytach wiórowych były przyklejone na silikonie. Wszystko fajnie sie trzymało tylko gdzieniegdzie fuga spękała.

A o kładzieniu płytek troche pojęcia mam bo już zdarzało mi się zarobkowo to robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pukania te kafelki popekaja :/

Kombinujecie zbytnio panowie :/ dawno sie tak nie ubawilem szczegolnie z ta trawa w bagazniku :/ Wembley?

 

 

Nic nie popęka. Płytki trzeba na silikonie osadzić. :/

Płytki na silikonie? pojęcia widzę nie masz.. :kwasny:

 

Heheh akurat wiem co mówie. Swego czasu sprzedawałem płytki i na eksporycjach na wiotkich płytach wiórowych były przyklejone na silikonie. Wszystko fajnie sie trzymało tylko gdzieniegdzie fuga spękała.

A o kładzieniu płytek troche pojęcia mam bo już zdarzało mi się zarobkowo to robić.

ojciec mój ma działalność gospodarczą, która właśnie czymś takim się zajmuje (zapraszam do oglądania prac: www.budpiotr.fbl.pl ) i szczerze to jak mu to powiedziałem to zaczął się śmiać i Cię pozdrowił. http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif żeby 'utrzymać' taką płytkę potrzeba na prawdę dobrej zaprawy, nie jakiegoś silikonu. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kładłem na silikonie i się trzyma , a na silikonie, bo to w takiem miejscu że czasem może zajść potrzeba zdjęcia płytek i wtedy wystarczy je nożykem obkroić i podwadzić. a trzymają się dobrze. więc może tata się na naszym forum podszkoli :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się kolego czytać ze zrozumieniem bo jakbyś troszke pomyślał to był zrozumial że te wszystkie ekstremalne pomysły nie były tak naprawde na serio. Kolega szukał jakiej fajnej wykładziny a zrobił się z tego fajny rozrywkowy topic. Może gdyby twój ojciec zajmował się ogrodami też byś do niego pobiegł i pożalił się że "oni chcą posiać trawe w bagażniku" heheh. Ze wszystkim tak do niego latasz?? Chciałbym mieć taki kontakt ze starym. sorki ale rozbawiłeś mnie.

 

A tak na poważnie o budownictwie to wytłumacz mi na czym byś przykleił płytkę za którą np znajduje sie zawór odcinający wodę, który kiedyś w przyszłości trzeba będzie zamknąć/otworzyć. Zawór jest na widocznym miejscu i drzwiczki rewizyjne raczej w grę nie wchodzą.???????

 

Widze ze nie wszyscy mają tutaj poczucie humoru

 

 

Równiez pozdrów Tate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na taka płytke poprostu daje sie delikatnie kleju w 4 rogach, bez problemu mozna ja w razie potrzeby oderwac i ponownie zakleic

 

ale panterka na skrzynke pierwsza klasa

http://photos02.allegroimg.pl/photos/oryginal/927/54/03/927540341_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...