Skocz do zawartości

Jaki subwoofer do wzmaka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Poszukuje subwoofera i prosze was od podpowiedzi. Zacznę od tego co mam:

jednostka sterująca Alpine 9812rb

przód: Helix Dark Blue 62.1 grają pod samym radiem ( plany wzmak do nich)

wzmacniacz pod sub: Zapco AG200

sygnałówki SINUSLIVE CA50

 

Wiec szukam subwoofera do 250W RMS i gdzieś tak do 600zl(nówka lub używka) Muzyka jaką słucham to HH. Jaki byście polecili mi głośnik (stawiam na jakość a nie na żadne łupanie blach) oraz kable jakie wybrać bo słyszałem ze te dietz z alledrogo to linka aluminiowa galwanicznie pokryta miedzią (CCA)

Z góry wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak on bedzie do subwoofera. Nie chce jakiejs tam mocy 500w rms. Więc jaki glosnik polecicie do 600zl i 250w rms

 

Nic Ci nie polece bo uwazam ze to profanacja... Po prostu chyba mnie nie zrozumiałes... Tego pieca szkoda na suba...

 

[ Dodano: 2010-02-21, 20:19 ]

Rozumiem ciebie. Ale jak on miałby być pod przedni zestaw to należało by sie zmienic przedni system na cos lepszego a to dodatkowe koszta. To możne inaczej. Do tysiąca co możecie polecić jaki głośnik i wzmak mogą być używane, i mam możliwość sprowadzenia sprzętu ze stanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stawiasz na SQ i jako UZUPEŁNIENIE dolnego pasma stawiasz zapco plus np. HX08 (bardzo fajny głośnik wart osłuchu) to wydaje mi że jednak że warto było by zająć się odpowiednio przodem. Obecnie to najbardziej chyba to kuluje... a to fundament tej pogoni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

primasort myślę, że musisz się trochę zastanowić nad następnym zakupem.

Z 600zl na suba zrobiło się 1000 na suba i wzmaka oraz 500zl na zestaw przedni.

Tymczasem dorzucanie kolejnych PLNów do puli nie wiele da.

Zacznij od dobrego spożytkowania tego co masz - podłącz głośniki przednie pod zapco.

American Graffiti to dość udana seria, myślę że ten wzmacniacz wiele wniesie w granie tego zestawu.

To prawda, nie jest on szczególnie wysokich lotów (zestaw) ale ma mocny fundament basowy co przy HH nie jest bez znaczenia.

Jak już trochę pojeździsz z taka konfiguracją "wróć" na forum, zdecyduj ile PLNów chcesz wydać to i sub i wzmak do niego się znajdzie.

Pozdr.

Kamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...