Skocz do zawartości

Wzmacniacz do El Comp 6


Sleper
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do mej poprzedniej wypowiedzi chciałem tylko wyrazić , że wzmacniacz pracujący w czystej klasie A z mocą 2 x 150 W to będzie "wielkolud" nie mniejszy niż bagażnik sporego sedana.

Ja nie mam nic do twojej poprzedniej wypowiedzi, tyle, że ten art o lampach to ewidentny off-topic. Lampy przytoczyłem jako przykład, żeby zaznaczyć, że nie każda klasa A to musi być Hi-end.

 

Patryku ze słuchem absolutnym.

Nie mam słuchu absolutnego, ale nie lubię ludzi, którzy mają podejście typu "ja wiem najlepiej, a inni się nie znają", a tak wygląda większość twoich i Grzegorza postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale natknąłem sie na fajny artykuł nt. lampy kontra tranzystory i postanowiłem go przytoczyć bo uważałem , że jest warty zapoznania się a Ty po prostu w tej chwili...zrzędzisz jak stara baba.

 

Nie mam dalej ochoty wysłuchiwać Twoich żali skoro uważasz, że gadamy z Grzesiem...od rzeczy to ...udzielaj się mądrzej w problematycznych tematach, wszak Twoim okiem się "przemądrzamy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdragon8904

Jak kupisz RAINBOW SAX 265.20 i odsłuchasz u siebie to daj znac jak to gra w porównaniu z El Comp 6

Bo też sie zastanawiam czy nie wymienić u siebie El Comp 6 na RAINBOW SAX 265.20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie zmieniaj tych u-D szkoda kasy, bardzo fajne głośniki. Na początku pędziłem je MRV-F400 i było dobrze później podłączyłem pod Stega QM75.4x bardzo się ożywiły i dostały szczegółowej góry. Teraz mam je w mostkach na Stegu i ogień w szopie a do tego pełna kultura. Niedługo planuje pomęczyć je w bi-amp, trzeba z nich wycisnąć wszystko co się da. Polesam poszukać jakiegoś markowego wzmacniacza do nich, który nie ostrzy na górze i średnicy bo tego w nich sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...