Skocz do zawartości

206 by Kubsiol


kubsiol206
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

99% opinii słyszałem o ostrzeniu z AS... cóż ten to chyba wyjątek. nie miałem takich odczuć mając go kilka ładnych lat. z czego raz na budżetowym zestawie, raz na trochę lepszym. na elemencie 6 miałem TW -1 ale tam nie podobał mi się TW. później na GMS było zupełnie inaczej. Słuchałem Tempo 6 na innym AS. chyba F4-300 i radio JVC(pomijam że wcale nie podoba mi się granie JVC) i tam tempo było trochę mocne na górze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Kenwood sprawia, że góra gra łagodniej? Na 9886r ostrzyło mi prawie wszystko na prawie wszystkim ;D

 

Panele są prosto. Blachę za głośnikiem? Masz na myśli tą do której był Ori panel przykręcony? Ja mam do niej właśnie ten swój panel przykręcony i lekko dremelem zeszlifowałem trochę tego "szkieletu drzwi" bo zasłaniało 1/4 głośnika od tyłu.

Drzwi będę teraz przerabiał. Dam panel pod skosem jak to było w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką maskownicę w poprzednim re8, nie podeszła, trochę kombinacji było - zrobiłem takie kołeczki, które mieściły się w dziury w gumowym pierścieniu, założyłem plastik od maskownicy, zalałem klejem przezroczystym i w ten sposób powstała wyjmowana maskownica. Średnica była za mała, żeby ją zamontować tradycyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Maskownica założona. Rzeczywiście nie wejdzie pod suba, a nie chciałem dawać jakichś prętów śmiesznych, więc przyszła na suba i jest gitara.

 

Dodatkowo podświetlena pleksa (włącza się po otwarciu kufra, żeby tam cały czas nie blazowała).

Trochę się z kolesiem, który to robił, nie dogadałem :D - jak widać po otworach podałem za małą długość :D, ale nic to, jakoś wybrnąłem, a w przyszłości i tak lekko zmienię tą stronę zabudowy.

No i lew miał być wycięty na wylot a nie grawer, żeby wentylator mógł w razie co wypluć ciepło. Jednak piecyk przy graniu z Re08 i Tempo 6 nawet się nie robi ciepły (zwłaszcza, że żona słucha na pół gwizdka), ma sporo miejsca po bokach i nie jest otulony "kołderką", więc o zagrzanie się raczej nie martwię.

 

 

http://photoupload.pl/images/2012/11/12/strX.th.jpg

http://photoupload.pl/images/2012/11/12/odAr7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...