Skocz do zawartości

RZeczywista moc Voice Kraft-mb900-otwarta dyskusja


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chciałem się dowiedzieć jaka jest rzeczywista moc Voice Kraft-mb900 .Rzeczywista tzn czy go ktoś mierzył??podana przez producenta to 2x95RMS i 1x180.Wiadomo że taki wzmacniacz to nic dobrego :rotfl: ale kolega na innym forum chce przekonać cały swit ze jest inaczej także chciałbym się dowiedziec jak z nim jest naprawde i jaką rzeczywiscie moc posiada.Dzięki wszystkim za odpowiedzi :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bambino_81, Daj se luz , on go rozkrecil i na oko stwierdzil ze parametry sa realne , co prawda wzor na moc jest mu obcy i nie bierze pod uwage sprawnosci ale , jest Pan elektronik przekonany do swoich racji

 

[ Dodano: 2010-02-09, 20:36 ]

Jezeli w mostku nie ogarnia xpressa to gigantem mocy nie moze byc a te 2x95Wat to moze cudem ale przy 2ohm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zacytowac

 

przetwornica daje 2×34volty i napędza po parze porządnych MOS-fetów na kanał.

 

[ Dodano: 2010-02-09, 20:45 ]

Panowie nie wiem czy ja cos poknocilem czy co ale ten model jest niby 4 kanalowy a nie dwu ??

 

[ Dodano: 2010-02-09, 20:45 ]

http://www.allegro.pl/item917172760_wzmacn...aft_mb_900.html

 

A tu sa parametry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałem się dowiedzieć jaka jest rzeczywista moc Voice Kraft-mb900 .Rzeczywista tzn czy go ktoś mierzył??podana przez producenta to 2x95RMS i 1x180.Wiadomo że taki wzmacniacz to nic dobrego :rotfl: ale kolega na innym forum chce przekonać cały swit ze jest inaczej także chciałbym się dowiedziec jak z nim jest naprawde i jaką rzeczywiscie moc posiada.Dzięki wszystkim za odpowiedzi :hyhy:

 

10W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mu daje tak "moze" realnie 4x40.. ale pomijając jego moc-darujmy sobie rozmowe o jakosci.. Mocy tak wysokiej to on nie wyciagnie a wyzsze napiecie moze byc w wypadku jak zmieni mu sie impedancja po zmianie czestotliwosci sygnału, wiadomo przeciez ze glosnik ma rozne opory w zaleznosci od czestotliwosci..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 x 35W ... THD 10% można się licytować :hyhy:

Fotka zapożyczona z elki ...widac , że ktoś dążył do 4x 80 W :rotfl:

---------------------------------------------------------------------------------

Patrzę na te fotę patrze i ...oczom nie wierzę ma niby 4 kanały a tranzystorów jako końcówki mocy o całe 4 szt za mało jakoś? Czego te ludziska nie wymyślą to juz mamy pary komplementarne w jednym ? Cuda made in VK

uuuu..... ujmuję mu tych watuf bo trzeba podzielić...minimum przez dwa :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...