Skocz do zawartości

Audison LRx 4.1


spit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chlopaki kolega jest na kupnie wzmaka... noi zastanawia sie nad takim wlasnie sprzetem... o ile pozostale serie sa bardziej mi znane tak, ta ta seria nie za bardzo... Czy ktos mial jakas stycznosc z tym sprzetem??

Dodam ze to bedzie grac z glosnikami pokroju, R6, Hsk, lub mds, etc. a moze cos z wyzszej polki nawet Konkretny wybor jeszcze nie padl bo czeka na to ze cos sie trafi w dobrych pieniadzach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem tego wzmaka ale seria LR to jest jakby średnią półką audisona po SR. Myślę, że takie R6A czy HSK będą nawet zaniżać poziom LRa lub ew. zestawy nabiorą szlachetności pod tym wzmakiem, zależy jak na to patrzeć W tych zestawach co piszesz jest ostra górka więc audison jak najbardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO + slash to może być .... ostre połączenie . Kop będzie ale góra ? Tego musiałbyś posłuchać i to dłużej , bo tweeter w PO jest lekko mówiąc "męczący" ale nie wszyscy lubią tak jak ja "ciepłe kluchy" i Tobie może się to podobać akurat.

 

To moja wersja zwrotki w PO (nie finalna bo jeszcze doszła przeróbka na bi-amping i wywalenie rezystorów, obrócenie cewki itd.)

http://obrazki.elektroda.net/66_1265705455_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ale Kinek21 chyba mi zrobil malego off-topa ale niech bedzie :zdegustowany:

Czyli ogolnie mowicie ze ten audison to dobry wybor i jak cos to jesli kolega sie zdecyduje to moze brac?? :P Co ciekawe ostatnio tez w używce pojawil sie np xetec 4G600MKl, wychodzi troche taniej ale xetec jak to xetec ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe ostatnio tez w używce pojawil sie np xetec 4G600MKl, wychodzi troche taniej ale xetec jak to xetec ;p

Miałem okazję słuchać jednego i drugiego. Xeteca sam zresztą dość długo upalałem we własnym aucie.

Xetec jest suchy, bez emocji, wręcz granie jest strasznie płytkie...chirurgiczne.

Audison to jakby inna liga. Polecam Audison'a - o wiele lepsza dynamika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie Xeteca Xircuit pod HSK i w porównaniu do Alpine V12 czy dawniej Orion Cobalt 260 jest dużo kulturalniej jeśli chodzi o górkę. Wg. mnie xetec jest równie dynamiczny jak alpine, może alpine ma troszke szerszy środek ale za to xetec ma jakby precyzyjniejsze wysokie tony, tak jakby trzymał je za gębe.

Być może na innym, łagodniejszym zestawie byłoby inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...