Skocz do zawartości

Obudowa B-R szczelinowy pod 2sz Re audio se 10d4


wrc16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam do dyspozycji max 100cm szerokości, wysokości około 40cm i głebokość około 25cm gora i 35cm dół.

 

Rodzaj muzyki słuchany przeze mnie każdy, na pewno zależy mi na zejściu ale i szybkość sie liczy czyli coś uniwersalnego, powiedzmy 60%zejście 40% szybkość :)

 

Jeśli ktoś może mi nabazgrać jakiś rysunek takiej skrzyni z wymiarami portu bo nie wiem jak sie to przelicza jaka długość portu musi byc żeby było strojenie takie a nie inne :)

 

Z góry dzieki wielkie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niestety poległem nie jestem w stanie tego sam obliczyć pomoże ktoś?

 

szerokość max 100cm wysokość ok40cm głebokość 30cm obudowa B-R szczelinowy potrzebuje projektu z wymiarami portów itd ma ktoś chwilke żeby mi pomóc? rodzaj muzyki każda chodzi o spl ale zeby sie tego słuchać dało

 

Bardzo prosze o pomoc :znudzony:

 

[ Dodano: 2010-03-21, 11:18 ]

Plany sie nieco zmieniły, bo chciałem zrobić skrzynie z głośnikami skierowanymi ku górze..

 

chciałbym zrobić skrzynie pod 2 sztuki Re audio SE 10d4

http://essa.com.pl/oferta/index.php?id= ... 7&pid=1475

 

chce aby głosniki były skierowane do góry, wymiary maksymalne jakie może miec skrzynia to 100cm szerokość 40-45cm przestrzeń za głośnikami czyli od góry do podłogi(chyba głębokość) oraz przestrzeń od siedzeń do klapy bagażnika 35cm (ten wymiar raczej trzeba zmniejszyć ile sie tylko da żeby przyzwoicie nadal grało)

 

Rodzaj słuchanej muzyki raczej wszystko(pop, czasem szybszy bit no i hip hop) bardziej nastawione na spl, plyta MDF 18mm wszystkie wymiary są to wymiary zewnetrzne. komora dla każdego głosnika osobna..

 

I teraz jest problem bo nie wiem jak wygląda sprawa ze strojeniem takiej skrzyni, chce port szczelinowy ale nie wiem niestety jaki on ma być szeroki pod ten głośnik ani długi

tutaj wszystkie dane jaka ma być strojona itd:

http://essa.com.pl/gfx/static/files//Pa ... ations.pdf

 

Uzywałem różnych programów do obliczania tej skrzyni ale ni uja nie chciało mi wychodzić, nie wiem jak sie za to zabrać :kwasny:

Za wszelką pomoc byłbym wdzieczny bo chce ruszyć z projektem a nie jest mi w stanie nikt pomóc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy naprawde na tym forum nie ma nikogo kto jest w stanie mi pomóc? chciałbym zacząć działać a trzymają mnie cały czas wymiary tej skrzyni :P

 

ile trzeba na to czasu poświęcić żeby to obliczyć? a na pewno na tym forum jest ktoś kto sie na tym zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...