Skocz do zawartości

Jaki głośnik do skrzynki closed 30 l?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wzmacniaczem..

Kup sobie Rockforda R1S412. W tej cenie mało jest dobrych 12"

Wysoki qts sprawia ze da sobie rade w closed. A do odpowiedniego napedzenie wystarczy ci 250watt wzmak. Pisze 250 bo to closed, a po drugie niewiem jak mocna bedzie twoja instalacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie grał w takiej skrzyni infitnity 1250w nie wiem jak by bylo z wersją 1260w ale w 300 zł jak nic sie zmieścisz za nówkę :) (jesli mowa wersja) ma wysoką skutecznosc wiec dość latwo mapędzic, grał całkiem przyjemnie jak za tą kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej oferty mogę polecić GMS-250, osobiście mam go w tej chwili w 25l closed jako suba do kina domowego i gra nieźle, aczkolwiek przy 30l powinno być nieco lepiej bo 25l trochę go ogranicza. Dużą zaletą jest jego niski apetyt na moc, 100-150W to idealny wzmacniacz do niego, a efekt jak za te pieniądze jest rewelacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naszej oferty mogę polecić GMS-250, osobiście mam go w tej chwili w 25l closed jako suba do kina domowego i gra nieźle, aczkolwiek przy 30l powinno być nieco lepiej bo 25l trochę go ogranicza. Dużą zaletą jest jego niski apetyt na moc, 100-150W to idealny wzmacniacz do niego, a efekt jak za te pieniądze jest rewelacyjny.
I naprawde sadzisz ze Twoja propozycja jest trafiona ? ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I naprawde sadzisz ze Twoja propozycja jest trafiona ? ...

Owszem, tak uważam. Nie będę wciskał że jest to jakiś super sprzęt, ale ma bardzo ładne, dynamiczne brzmienie przy wystarczającej jak na moje przynajmniej potrzeby głośności. A na wiosnę ten głośnik wyląduje w moim aucie choć miałem w planach inny, ale po odsłuchach doszedłem do wniosku że to co on oferuje w zupełności mi wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cursor, sie robi

 

Miałem nieprzyjemność chwilę jeździć z PB s-10 w dedykowanej skrzyni closed, chyba nieco ponad 20l. Efekt? 10" głośnik w closed jest buczydłem. Ani punktualności, ani zejścia, jakoś tak nijak, po prostu coś tam było. Po wrzuceniu cursorowego no-name pojawił się bardzo fajny kick pod Rockiem, a po podpięciu wszystkiego pod Amę s-640, zamiast HPB-602, który oferował, podobno, prawie 2x większą moc, pojawiło się fajne zejście. Tak, ciągle mam na myśli 20l closed. Lusterko w ruch, i nie dość, że bardzo fajnie subik kopie pod rockiem to również bardzo przyjemnie, bez zbędnego buczenia i cięgnięcia schodzi pod HH. Jednak wydaje mi się, że najbardziej satysfakcjonująca opcją będzie ok 35l BR przy ok 33-35Hz. Głośnik nie powinien stracić na punktualności, a pojawi się bardziej basowy bas

 

Jedyne czego mogę życzyć autorowi to trafić takiego no-name jak ma cursor :hyhy: A tak realnie to wydaje mi się, że w chinoli nie ma co iść, ja bym szukał jakiegoś RF ze starszych serii, miałem P2 i sobie chwalę, a ceny starszych serii są czasem bardzo atrakcyjne. Napewno stosunek cena/efekt jest znacznie korzystniejszy niż we wspomnianym PB czy GMS :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanio koledze zalatwilem jakiegos starego eartquake 12'' w clozet bodajze 28l i gra pod hpb 602 co prawda brakuje zejscia (i nie wiem czy to wina wzmaka) ale jest dosc szybki bo fajnie kopie takze polecam byl ostatnio na alle za 120zl ze skrzynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze swojej strony polece RE 10 s4/d2/d4. U mnie 10'tki w zabudowie graly dosc ciekawie. Do tego litrazu RE 12' napewno Cie zadowoli Nie wspominam ze w 35l br@35-38hz zrobi duzo wiecej i duzo lepiej...

Do sensownego closed rowniez Alpine SWR 'ka 10/12 starej seri... Dla mnie SWR 254d grala bardzo ciekawie w 30l closed...

Uderz do Kuudlatego, mial Alpinki starszej serii na sprzedaz niedawno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mniej wiecej w 30 L closed 12 " Re Audio Re 12S4. Gra przyjemnie, jest bardziej dokladny w rock-u, pop-ie, w szybszych nutach, chodz mysle ze glosnik bardziej sie odnajduje w BR niz Closed i w nutach dzieki ktorych mozna przeciagnac, ale to juz kwestia dobrania skrzyni i zalezy pod jakim piecem zagra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...