Skocz do zawartości

Opinie o alpine cda 7876rb


Gość laurenth1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość laurenth1981

Właśnie zakupiłem takie radyjko i chciałbym usłyszeć wasze opinie o nim.

Jak się sprawuje. Przesiadam się z cde 9828rb na to, więc chyba różnicę odczuję :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laurenth1981, mam już drugi egzemplarz tego modelu i bardzo sobie chwalę. Nie ostrzy, gra jak Alpine, wyraźnie na dole, wyraźnie na górze, ale bez przesady, dosyć poprawnie. Brzmieniowo CDA7876RB wypadła podobnie jak JVC SH9101, tyle że tamten był nieco bardziej bezpłciowy :) Musisz uważać na wypalane CD-R, często ten model nie radzi sobie z szybko nagrywanymi płytkami, polecam jakiś sensowny programik i prędkość zapisu ok 4-8x, wtedy możesz mieć pewność, że płytka będzie goliła, no chyba że już jest na tyle zabrudzony laser, że trzebaby zajrzeć do środka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem takie radyjko i chciałbym usłyszeć wasze opinie o nim.

 

Hmm może sam opisz zamiast pytać? Ciekawe ile osób w PL zrobiło identyczną podmianę jak Ty? 2, 3 ,5 ... i na dodatek czyta to forum aby Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie... podłączaj i opisuj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laurenth1981

Jak tylko je dostanę o podłączę (paczka do mnie jedzie) to postaram się zamieścić opinie :/

 

[ Dodano: 2010-02-10, 18:35 ]

A więc radyjo podłączone i od razu jest różnica :)

Góra bardzo fajna i wyrazista, średnie tez takie "ciepłe", ale dół jakiś taki słaby.

Nie ma tego porządnego kopa co w JVC kd611 (tam budka się trzęsła :D ). Wygląda na to, że znowu trzeba będzie szukać "ideału" :P

Teraz musze kupić dobre płytki, bo radio lubi wybrzydzac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...