Skocz do zawartości

II PIKNIK SCA 20-22.08.2010 <- Lista uczestników!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja jeszcze nie wiem, czy biorę namiot i czy będę sam :D czy nie. Mam niecałe 50 km do miejsca zlotu ale w sumie nie będzie mi się chciało jeździć 5-6 razy do domu (bo to ponad 200 km daje). Tak więc prawdopodobnie skołuję namiot i będę spał w namiocie, ale tylko, jeśli moja ze mną pojedzie. Jeśli będę jechał sam, to śpię w aucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasylwek proponuję trasę czerwoną. Nie ma wahadeł. Dwupasmówka to nie jest ale nie powinieneś mieć stania w korkach. Jechałem ostatnio do Pruszcza, wcześniej Mielno. Raz się skusiłem na wahadła- masakra...

 

Kasę na konto wpłaciłem. Będę z namiotem.

 

namioty proszę dopisywać

1 Animek

2 Fubu

3 karolo986

4. hehepack

5. Sajgon

6. dziki_t

7. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Włocławek jest tak rozkopany, że myślę nad czerwoną alternatywą co mi radzicie ?

 

jak coś to znam objazd Włocławka jak byś chciał, wtedy zajmie Ci to ok. 20 min, a nie 5x10min na każdej przebitce ... jak coś to przez PW mnie szukać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namioty proszę dopisywać

1 Animek

2 Fubu

3 karolo986

4. hehepack

5. Sajgon

6. dziki_t

7. maxtz

8. balcer

9. COBER (mozliwe ze x2)

10. Greg-si

11. ruby1986, ale to tak na 50%, jak co to pożyczę od Ache :ph34r:

 

 

 

By the way, kto ze Śląska lub tam okolic będzie jechać już w piątek około godziny 10 lub 11 ??

Muszę się z kimś zgadać na trasie, kto ma GPS żeby w samej Łodzi nie błądzić.

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jeśli chodzi o Łódź, to proponuję omijać ją i jechać przez Rzgów, Andrespol. Robi się wtedy jakieś 5-10 km więcej, ale droga jest bezproblemowa. W Łodzi od południa do wieczora Rydza Śmigłego jest zakorkowana. Przejazd przez Łódź jest banalnie prosty, ponieważ prawie nigdzie się nie skręca. Dojeżdżacie do Łodzi, jedziecie obok szpitala matki polki, później mijacie po prawej stronie carrefour, jedziecie cały czas prosto pod wiaduktem kolejowym, dojeżdżacie dużego skrzyżowania i skręcacie tam w prawo w ulicę Broniewskiego. Przejeżdżacie jedno rondko prosto, a na drugim skręcacie w lewo. I teraz cały czas prosto - około 6-7 km trasą numer 14, aż dojedziecie do skrzyżowania tras 14 z 72. Z tego, co pamiętam jest to skrzyżowanie ulic Strykowskiej i Wojska Polskiego. Skręcacie w prawo. I teraz cały czas prosto, aż do Nowosolnej. Przejeżdżacie obok motelu Piątka i skręcacie w lewo w Grabińską. Dojeżdżacie na miejsce spota.

 

@Koledzy z Łodzi, może podacie jakąś alternatywną trasę?

 

Jestem z okolic i będę jechał na miejsce właśnie od południa, jeśli ktoś chce się zabrać (najlepiej większą grupą), to mogę być pilotem :)

Edytowane przez Morfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam jest to skrzyżowanie ulic Strykowskiej i Wojska Polskiego. I teraz cały czas prosto, aż do Nowosolnej. Przejeżdżacie obok motelu Piątka i skręcacie w lewo w Grabińską.

 

Zapomniales dodac ze skrecac w prawo w Wojska Polskiego ;)

 

Mozna tez ewentualnie wczesniej Skrecic w Pomorska w Prawo i jechac CALY czas prosto,prosto,prosto, dojedziecie w koncu do takiego skrzyzowania z chyba 5 wyjazdami i na nim tez prosto i jest Grabińska :)

 

Ewentualnie jesli by wieksza grupa sie dogadala jadaca z poludnia to zaraz po wlocie do Łodzi jest carrefour i mozna sie tam zebrac wieksza grupa i wtedy moge poprowadzic jakimis bokami zeby w korkach az tyle nie stac (przez Widzew dla chociaz troche zorientowanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym ( Na PW ) nr telefonu jakichś rodowitych :rotfl: i "kumatych" Łodzianinów (Łodzian) ? :hyhy: .

Liczyłem na Marcin płock kogoś z Bydgoszcy itp. ale widze , że trzeba sobie będzie radzić...jakoś samemu. :wink:

Moje planowane "lądowanie" piątek około 16-17 ta.

Pozdrawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jako nowy user forum zainteresował mnie temat pikniku/zlotu ale...

 

1. Mój wozik nie jeździ przeglądu brak a i CarAudio w nim słabe żeby nie powiedzieć prawie seryjne (Cinquecento)

 

2. Czy na piknik można zajrzeć bez autka i poprzypatrywać się na Wasze instalacje

 

3. Jestem z Łodzi i czy w przypadku tylko odwiedzenia pikniku też muszę uiszczać opłatę

 

4. Mogę pomóc przy elektryce na pikniku lub ew. posiadam nagłośnienie powermikser + 2 mikrofony przewodowe + 2 kolumny ~250W taki mały system do konferencji.

 

5. Może warto by było poinformować lokalne gazety typu Express i Dziennik o takim zlocie oni tam mają działy moto i mogliby to opisać

 

Pozdrawiam

i miłego pikniku

 

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

jeśli chodzi o Łódź, to proponuję omijać ją i jechać przez Rzgów, Andrespol. Robi się wtedy jakieś 5-10 km więcej, ale droga jest bezproblemowa. W Łodzi od południa do wieczora Rydza Śmigłego jest zakorkowana. Przejazd przez Łódź jest banalnie prosty, ponieważ prawie nigdzie się nie skręca. Dojeżdżacie do Łodzi, jedziecie obok szpitala matki polki, później mijacie po prawej stronie carrefour, jedziecie cały czas prosto pod wiaduktem kolejowym, dojeżdżacie dużego skrzyżowania i skręcacie tam w prawo w ulicę Broniewskiego. Przejeżdżacie jedno rondko prosto, a na drugim skręcacie w lewo. I teraz cały czas prosto - około 6-7 km trasą numer 14, aż dojedziecie do skrzyżowania tras 14 z 72. Z tego, co pamiętam jest to skrzyżowanie ulic Strykowskiej i Wojska Polskiego. Skręcacie w prawo. I teraz cały czas prosto, aż do Nowosolnej. Przejeżdżacie obok motelu Piątka i skręcacie w lewo w Grabińską. Dojeżdżacie na miejsce spota.

 

@Koledzy z Łodzi, może podacie jakąś alternatywną trasę?

 

Jestem z okolic i będę jechał na miejsce właśnie od południa, jeśli ktoś chce się zabrać (najlepiej większą grupą), to mogę być pilotem

 

ta droga jest ok, poniżej link do trasy jeszcze krótszej, omijającej miasto.

http://mapa.targeo.pl/,23,19.48712,51.70896?l=ac4acb811be99bd7#targeo-top

 

po przejechaniu centrum zdrowia matki polki (i fotoradaru) po lewej stronie, zbliżamy się do carefura po prawej i skręcamy (przed marketem) w prawo w ulicę Kolumny, dalej jak na mapce. trasa omija centrum i jest najkrótszą drogą dla tych co jadą od południa (Piotrków, Częstochowa, Katowice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...