Skocz do zawartości

Wzmacniacz


Lisus91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś pędziłem starszy model od twojego, ale o podobnych wymaganiach mocowych - REF1220W wzmakiem Blaupunkt GTA 1300 i było nieźle..mimo, że to tylko 300W RMS.

 

A tak swoją droga to ten starszy REF1220W wydawał mi się lepszy niż te nowsze, 1250W czy 1260W..bardziej dynamiczny się wydawał..i jakiś taki przyjemniejszy..:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie to raczej nic.. Tutaj wchodzi tradycja 1watt=1zł.. I to na chinskich produktach słabych firm.. Szkoda P3 na takie wzmaki, poczekaj troszke, odłoz troszke kaski ze 200zł i kup cos lepszego..

Muzyka której słucham to głownie techno i hity z eski

Tutaj by sie przydało załozyc skrzyneczke closed-bez dobrych 500watt rms sie nie obejdzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zomer1980, jakie P3 ??

 

właśnie jakie P3?

 

Ogólnie z waszych wypowiedzi nie dowiedziałem się nic konkretnego oprócz tej alpiny którą ciężko dostać ( a ja wolalbym cos nowego), a i hehepack, zaproponował carpia, to dobry wybór? jeszcze jakies propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z uzywek swietnie by pasowal JBL GTO601.1 mialem go z kappa 120.3se i swietnie to sie zgrywalo

GTO601.1 http://www.allegro.pl/item900474646_wzmacn...dobra_cene.html tylko tu koles z cena niezle pojechal za 500zl mozna takiego wyrwac czasami i warto by bylo bo nowe w tej cenie wzmacniacze to niestety zadna rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z waszych wypowiedzi nie dowiedziałem się nic konkretnego oprócz tej alpiny którą ciężko dostać ( a ja wolalbym cos nowego)
jeśli chodzi o Alpiny to polecam poszukać tutaj albo tutaj :) dość często się trafiają w rozsądnych pieniądzach ale co do tego jak grają to się nie wypowiem bo nie słyszałem. Słyszałem natomiast AudioSystem F2 280 i jego mogę z czystym sumieniem polecić...bardzo przyjemny wzmak (450RMS w mostku 4Ohm) a jeśli uprzesz się na nowego to chyba rzeczywiście tylko chińszczyzna w tych pieniądzach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wracam do tematu, narazie napędzam tą skrzynie(infinity 1260w) CP hpb-602, cały czas mysle nad zmianą (bo wiem że ten cp za dobry nie jest) fundusze to max 300zł.

 

Co myslicie o tym ? MACROM 42.10

Czy polecicie mi cos innego w tej cenie? Od razu prosiłbym o jakieś linki do aukcji itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do P3 to mam takie dwiesz sztuki P3 D2 10". W BR pompuje całą moc którą oferuje im STEG k202 cewki są zarumienione fest ale grają. Steg ma 1110W przy 2 OHM przy 11V wiec dostają porządne baty przy odpalonym silniku a deklarowana moc to 400W RMS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie działą ta aukcja, a moze takie cos by cie zainteresowało? mysle ze mocy ma troche wiecej niz podaje producent

rockford

Myslicie że ten rockford lepiej bedzie sie spisywał niż cp 602?

 

Może jeszcze jakieś propozycje? Wolałbym żeby wzmak miał koło 300RMS, do 300zł i żeby był lepszy niż ten moj cp :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...