Skocz do zawartości

Jaki subufer do wzmacniacza.Prosze o pomoc


2pacr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przejdę odrazu do rzeczy:Kupiłem nowy wzmacniacz a/d/s AB 470 Oto jego parametry:

Moc wyjściowa 2x 85W RMS

Możliwość zmostkowania : 220W x1

Zniekształcenie THD : 90dB

Pasmo przenoszenia 10Hz - 25 KHz

Czułość 180mV

Gwarancja 12 miesięcy

 

 

Do tego kupiłem blaupunkta GTb 1200 Mystic Series Jego parametry:

Maksymalna moc

nominalna moc ciągła (Watt): 250

maksymalna moc ciągła (Watt): 850

pasmo przenoszenia (Hz) -10 dB: 35 - 500

wydajność (dB / Watt / 1m): 88

wydajność (dB / 2,83 V / 1m): 91

nominalna impedancja (Ohm): 4

 

No i efekt bass dosyc dosyc ale chciałbym wiecej no i wlasnie czy ten wzmacniacz uciagnie jakis lepszy mocniejszy subufer? czy smialo dal by rade 350rms? w skrzyni zamknietej? Bo niewiem czy wymieniac subufer .

 

POZDRAWIAM;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wzmak jest podstawowym problemem ale i glosnik kupa , ale przedewszystkim wzmak za slaby nawet do tego suba wiec raczej mocnijszy sub zagra jeszcze gorzej

 

Z tego zdania idzie wywnioskowac, ze juz do tego suba masz za slaby piec.. Wiec nie ma sensu kupowac nic mocniejszego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne myslalem ze odwrotnie wzmacniacza mocny.Bo on jest dosc duzy duzy i ciezki.a na youtube ogladalem to mniejsze ciagnely skrzynie owiele mocniejsze ;/niedalem wszystkich parametrow jeszcze

* Ilość kanałów: 2/1

* Moc Max: 1400 W 4 Ohm

* Moc RMS: 2 x 85 W/ 1 x 220 W 4 Ohm

* Pasmo przenoszenia: 10 - 25.000 Hz

* Filtr dolnoprzepustowy: 40 - 250 Hz

* Filtr górnoprzepustowy: 30 - 60 Hz

* Stosunek sygnał/szum > 90 dB

* Czułość: 180 mA

* Impedancja: 4 Ohm

* Regulacja podbicia basu

* Zabezpieczenie: antyzwarciowe, antytermiczne

* Bezpieczniki: 2 x 20 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zatkało nawet. Prosisz o poradę nas, a i tak wnioskuję z twoich wypowiedzi, że wiesz swoje. Wymień te graty!!! NA COŚ CO MA CHOCIAŻ 200W. Bo to co masz to ma tylko ma papierku tyle. Moc Max: 1400 W 4 Ohm hehe :hyhy:

 

[ Dodano: 2010-01-18, 20:37 ]

Wzmak Carpower:

http://www.allegro.pl/item879735806_carpow...ja_wroclaw.html

Sub. Lanzar:

http://www.allegro.pl/item876195244_skrzyn...watt_sklep.html

 

Trochę za mało mocy ma wzmak, ale i tak o niebo lepiej niż to co teraz masz, a cena 700zł. Jeśli jesteś zainteresowany takim wzmakiem to daj znać na pw. jest do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozwij sprzedawcę do sądu bo :

* Czułość: 180 mA

Zniekształcenie THD : 90dB

 

To totalne bzdury, pojęcia o elektronice nie ma, bzdury za chińczykami wypisuje i nie chcę na nikogo wsiadać ale... zawsze na te wynalazki ...jeleni znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytat z aukcji : Wzmacniacz ma moc maksymalną 1400 watt, jest 2 kanałowy i można go mostkować: 2 x 700watt lub 4 x 350 watt ciekawe jak sie mostkuje 2 kanaly w 4 kanaly :rotfl: Juz takie bzdury wymyslaja ci sprzedawci chinszczyzny ze glowa mala

 

 

2 x po 700 watt pozwala na podłączenie dwóch dużych głośników np basowych w tylnej półce czy też elips dobrej jakości o wysokiej mocy. Moc max wzmacniacza jest prawdziwa, niezawyżona, każdy kto myśli że kupi wzmacniacz 1400 watt za 110 zł jest w błędzie to że tak piszą sprzedawcy nie oznacza że tak jest !

 

 

700wat do elips dobre :rotfl: Ale najlepsze jest ostatnie zdanie.... :hyhy::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozwij sprzedawcę do sądu bo :

Cytat:

* Czułość: 180 mA

Zniekształcenie THD : 90dB

 

 

To totalne bzdury, pojęcia o elektronice nie ma, bzdury za chińczykami wypisuje i nie chcę na nikogo wsiadać ale... zawsze na te wynalazki ...jeleni znajdą.

 

 

Juz kiedys pisalem do tego uzytkownika zeby mu zadac pytanie Dlaczego oszukuje ludzi i pisze bzdury na aukcjach a on uznal ze podaje dane producenta i nie bierze odpowiedzialnosci za nie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2pacr1, po pierwsze słyszałeś tego suba że chcesz go kupić ? Mam poprzedni model i lipa, oczywiście i tak jest o niebo lepszy od tych wszystkich Blaupunktów i innych wynalazków na allegro tylko wiesz, żebyś się nie zawiódł. A co do wzmaka pod niego to gdyby miał 350-400WRMS to by było git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...