Skocz do zawartości

Audio audi A3


marasss2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuję się sprzętem już kilka ładnych lat jednak od jakiś 2 lat dopiero bardziej jakością niż bum bum pewnie wiekszość tak miała:) Mój sprzęt po krótce wygląda ta:

radio Alpine cda 9884

przód Signat h13+t3+c2 zasilany starym jak świat clarionem 1640A

bagażnik hertz es250 stara seria zasilany axtonem c 402

kable to tak zasilanie 35mm2 do przodu idą 2x2.5mm2 a sub 2x4.5mm2 sygnałowe to stinger modelu nie pamiętam niestety

Dzrwi wygłuszone niestety kto widział kiedyś drzwi A3 8L wie że to jest tragedia dlatego nie są takie jak bym tego sobie zamarzył.Przód zamontowany bezpośrednio do tapicerki dystans nie wejdzie bo głośniki weszły i tak na styk z głębokością:(Ogólnie za tą konstrukcje drzwi to helmuty powini być karani.Bagażnik to zabudowa w podłodze żeby pozostawić funkcjonalnośc bagażnika i kilka fotek poglądowych.

post-3543-1263567854.jpg

post-1-1263567854.jpg

post-1-1263567855.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na jakośc nie mogę narzekać nie kłuje w uszy nie szelesci bas też nie dominuje ogólnie miło w srodku bardzo szczegółowo kick mogłby być bardziej wyraźny ale to wina 13 i feralnych drzwi i tego nie zmienie tak czy siak jakość jest naprawdę na wysokim poziomie porównywałem ostatnio z A8 bose i byłem mile zaskoczony przede wszystkim dynamiką i rozpietością pasma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem 16 z przodu w autach ale wiązało sie to z robieniem paneli i ingerencję w konstrukcję drzwi w A3 nie chciałem żeby gdzie kolwiek było widać że coś tam jednak innego siedzi niż firma dała dlatego tak postanowiłem cóż życie składa się z kompromisów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tak tylko zdaje na tych fotkach czy kable od konda do wzmaków mają więcej niż 25 cm?? Jeżeli tak to czy w ogóle ten kondensator coś daje?? Pytam bo nie wiem właśnie jak sobie to rozplanować tez by mi się przydało wrzucić konda ale nijak nie mam pojęcia jak na 25 cm kabla wsadzić konda, bloczek z bezpiecznikami i ładnie umiejscowić dwa wzmaki? Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie patrzałem przy budowie czy się zmieszczę w 25 cm kondensator trzyma napięcie w całej instalacji.do kondzia idzie kabel 35mm2 a od niego do wzmaków rozchodzą się 10mm2 spadków napiecia nie mam dużych na maksymalnej mocy w granicy 0,2v a bez niego były nieco wieksze więc coś tam daje i tym się kierowałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam taki sam zamiar tzn. 35mm2 do kondzia, a dalej 20mm2 i 10mm2, a z aku leci tylko plus, a minus do karoserii, czy oba ciągnąłeś z aku. A jeszcze tylko dopytam jaki aku masz tzn ile Ah i jaki altek?? Bo u Ciebie może spadków nie ma ale masz altek ze 120A ja, w Celice mam 80A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad maskownicą pracuję cały czas i brak mi pomysłu konkretnego na nią jak narazie skrzynka jest wpuszczona w kolo wymiarów nie pamietam bym musiał szkice szukać a to nie bedzie łatwe.Obudowa ma coś koło 21 litrów wyjmuje skrzynkę z głosnikiem do góry normalnie i mam koło na wierzchu a wzmaki są na odzielnej płycie

post-3543-1263659104.jpg

post-1-1263659104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Czemu nie słupki?Hm cieżko ze zdobyciem materiału ori myslałem nad zakupem podsufitki ale nie wiem.obudowy lusterek są łatwe w apl,ikacji podobnie jak słupki ale prostrze w wykonczeniu bez zabawy z materiałem itd.A jakośc dzwięku aż tak bardzo raczej nie ucierpi.Mam w domku AXX 1010 i chodzi mi po głowie pmysł na skrzynke bo naczytałem sie opini o nim a w domku już lezy sporo czasu i się kurzy. Ktoś moze słyszał jak to gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domku AXX 1010 i chodzi mi po głowie pmysł na skrzynke bo naczytałem sie opini o nim a w domku już lezy sporo czasu i się kurzy. Ktoś moze słyszał jak to gra.

Bardzo miękko, odrobinę przeciąga i przede wszystkim monotonnie. Głośnik nie męczy, ale szału też nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...