Skocz do zawartości

Czy taki sprzet zagra??


kinek21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

POstanowilem sobie ze nie ma co sie spieszyc z tym radiem i kombinowac,mam clarka 955 zostawie go sobie i odsucham sprzet ktory zaloze, na tym radiu,majac wszystko zamontowane,wyciszone itp.zaczne myslec o innym radiu bede sobie mogl wtedy podjechac i posluchac gdzies pare radyjek i cos wtedy dopiero sobie wybiore!!

 

SPrzet bedzie jednak udimension rmv41,dego po 650 i jednak helix p10 w BR!!POwinno byc oki a nawet lepiej :rotfl:

 

Dzieki wam za pomoc i informacje ktore napewno mi sie przydadza w pzrszyszlosci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go ale.... w lepszych czasach przerobilem sporo radyjek i wiem ze moze byc duzo lepiej ale nie zmieniam go bo poprostu system dobrze brzmi i nie moge znalesc jakiegos zastepcy i pewnie juz dawno bym go sprzedal ale mam popalone koncowki mocy i nie moge sie zabrac za serwisowanie tego problemu a w takim stanie moge pewnie okolo 200-250zł tylko za niego dostac wiec jest bo jest :) 788 tez bym nie bral bo dzwiekowo nie jest duzo lepszy od 588 raczej szukalbym czegos z kenwooda seri 7.... jezeli chcialbym ciepla naturalnosci a zarazem dynamiki bo tego troche brakuje clariona z nowych seri , mialem tez 948 i on mimo ze kluchowaty to bardzo fajny model a mozna go miec za 700zł wiec tylko w przypadku tego modelu badz wyzszych bym wrocil do clariona z checia w przeciwnym wypadku bede szukal w innych firmach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...