Skocz do zawartości

Remote


laik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie moge znalezc ten kabel? potrzebny do podlaczenia wzmacniacza, wiem ze moje radio ma funkcje remote control ale nie wiem dokladnie gdzie ten kabel idzie od radia to jest podobno niebieski ale dokad on zmierza i gdzie moge go zlapac to niewiem. Slyszalem ze jest jeszcze mozliwosc podlaczenia remote na wzmacniaczu pod plus od zasilania radia tylko jak? przeciez nie przetne kabla, prosze o pomoc ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz go do wzmacniacza do napisu "REM", "REMOTE" itp. Tam sie pojawia 12 V z radia, kiedy jest ono zalaczone, niekiedy kable RCA (sygnalowe) maja "zintegrowany" remote.. Jak nie masz przy RCA, to kup sobie z 5 m jakiegos zwyklego ceniutkiego kabelka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie podpiac to wiem xD ale on wychodzi z radia i nie wiem gdzie idzie i chodizlo mi o to zeby sie dowiedziec gdzie on idzie czy musze go wymienic?

 

Może masz w autku jakiś wzmacniacz antenowy lub wysuwaną antenę ?? :)

 

Możesz się do niego "przyłapać" i pociągnąć do zacisku "Remote" we wzmaku :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laik, sterowanie do wzmacniaczy bierzesz ze swojego radia, w zależności od firmy masz albo wyjście na kostce w radiu na antenę albo masz przewód do sterowania wzmacniaczy specjalny, najłatwiej go znaleźć w instrukcji radia. I nigdzie on nie idzie, jest to krótki kabelek który wchodzi albo do kostki iso radia albo jest luźny przed kostką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiecie pojawia sie na niebieskim/niebiesko-bialym kablu po zalaczeniu radia.. Jesli nie, to moze masz uszkodzone radio.. Jak zrobiles na stale z tego co rozumiem, to spawdz czy piec sie swieci nawet gdy radio jest wylaczone, jesli tak to licz sie, ze rano mozesz auta nie odpalic :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, zasilanie radia wlaczane jest dopiero po przekreceniu kluczyka sprawdzalem i piec wylacza sie wraz z wyciagnieciem kluczyka, ten wzmacniacz naprawde tyle pradu bierze ze moze rozladowac aku? a czy sluchanie radia przy wylaczonym silniku moze go szybciej rozladowac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...