Skocz do zawartości

Kenwood vs JVC


miniu211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dotyczące dwóch jednostek Kenwood KDC-W7534U i JVC KD-SH1000 , który z tych jednostek będzie lepiej współgrać z moimi klockami. Muzyki jakiej słucham to typowo muza radiowa.

 

Dane techniczne jednostek:

Kenwood

 

JVC

 

Za wszystkie wasze opinie i porady z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat niedawno przesiadlem sie z kenia na tego jvc

i moge powiedziec ze niebo a ziemia moze dlatego ze poprzednik byl tylko kdc 5041 wiec nizsza półka,,,nie mówię o samych ustawieniach ale o dzwięku

gra dynamiczniej, u góry trochę detaliczniej choc nie gryzie...no i jakas scena juz jest:)

tego modelu kenia nie slyszalem wiec nie wiem jak brzmi...

z tego co sie orientuję nie ma korekcji czasowej i w filtrach mozliwosci zmiany nachylenia zbocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Kenio.. Miałem ten model, prawdziwy rarytas 3parowane wyjscia, szkoda ze tylko 2,5V, ale są super. Przetwornik WOLFSONA, identyko model jaki ja miałem. Model tak poszukiwany ze moj-pojechał az do LONDYNU!! Sprzedałem go w baaardzo dobrej cenie...

Nie jes super piekny, ale dzwiek.. Miodzio, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem Kenio.. Miałem ten model, prawdziwy rarytas 3parowane wyjscia, szkoda ze tylko 2,5V, ale są super. Przetwornik WOLFSONA, identyko model jaki ja miałem. Model tak poszukiwany ze moj-pojechał az do LONDYNU!! Sprzedałem go w baaardzo dobrej cenie...

Nie jes super piekny, ale dzwiek.. Miodzio, polecam

 

Widziałem na youtube filmik i ten wyświetlacz nie jest zły ( ogólnie radyjko z wyglądu mi się bardziej podoba niż pionki ). Nigdy nie słyszałem keniów, pionki dźwięk podoba mi się JVC tez dźwięki podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak potrzeba moge zrobic zdjecia w realu tego modelu-tyle ze seria 8xxx ale wyglada identycznie..

 

Chętnie !!!!

 

[ Dodano: 2010-01-14, 16:00 ]

A więc na polu bitwy zostały dwa radyka: Clarion DXZ 778RUSB i Kenwood KDC- W7541U .

 

Które lepsze pod względem dźwięku i możliwości. Wiadomo clarion do najładniejszych nie należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...