Skocz do zawartości

Nie ma pomysłu na przyszły sezon- subwoofery


wrc16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hifonics BXI2010D

 

ja bym brał Hifonicsa, jeżeli by Ci się nie spodobało granie RE Audio to zawsze będziesz miał zapas mocy na dalsze mody :]

 

ale to tylko taka moja skromna opinia

Te hifony sa dosc mało wymagajace pradowo, u mnie pedzil naprawde dobrze helona 12, bylem zadowolony z takiego połaczenia, co prawda nie długo z nim pojezdzilem ale warto było. To oczywiscie zalezy ile masz za niego dac... Raczej na te reztelne 2kw nie licz ale zapas pradowy do 2x re sr bedziesz mial ogromne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifonics BXI2010D

 

ja bym brał Hifonicsa, jeżeli by Ci się nie spodobało granie RE Audio to zawsze będziesz miał zapas mocy na dalsze mody :wstyd:

 

ale to tylko taka moja skromna opinia

Te hifony sa dosc mało wymagajace pradowo, u mnie pedzil naprawde dobrze helona 12, bylem zadowolony z takiego połaczenia, co prawda nie długo z nim pojezdzilem ale warto było. To oczywiscie zalezy ile masz za niego dac... Raczej na te reztelne 2kw nie licz ale zapas pradowy do 2x re sr bedziesz mial ogromne :P

 

ale ja mam miec 2szt re se a nie sr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie sie składa bo mam seja to sie wypowiem,

Mam Oriona p12 w zamknietej skrzynce zasilanego (około 300w rms) szczerze powiedziawszy rozwala samochód jest taki hałas,

jeżeli chodzi o zasilanie to nie ujedziesz,jeżeli kupisz DLS a6 to myśle za aku 55ah powinien starczyć na 1-1,5 godziny grania przy (właczonym silniku) bo licze że jakieś 15A pójdzie na światła i silnik, DLS to klasa AB więc bedzie żarła sporo prądu, a do głośników też pewnie jakiś wzmak też bedzie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifonics BXI2010D

 

ja bym brał Hifonicsa, jeżeli by Ci się nie spodobało granie RE Audio to zawsze będziesz miał zapas mocy na dalsze mody :hyhy:

 

ale to tylko taka moja skromna opinia :rotfl:

Te hifony sa dosc mało wymagajace pradowo, u mnie pedzil naprawde dobrze helona 12, bylem zadowolony z takiego połaczenia, co prawda nie długo z nim pojezdzilem ale warto było. To oczywiscie zalezy ile masz za niego dac... Raczej na te reztelne 2kw nie licz ale zapas pradowy do 2x re sr bedziesz mial ogromne :rotfl:

 

ale ja mam miec 2szt re se a nie sr

Tez napewno sobie z nimi poradzi i tez zapas mocy bedzie...U znajomka pedzil 2x se w 62l br'ach i raczej suby juz dawaly z siebie maxa tak ze spokojnie, i z 2 x se da sobie spokojnie rady w 1 ohm

 

 

A odnosnie seja to u kumpla jedna 300w 12 zasilona z przecietnego pieca to juz naprawde niezly lomot jak na taka mala budke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hifonics BXI2010D

 

ja bym brał Hifonicsa, jeżeli by Ci się nie spodobało granie RE Audio to zawsze będziesz miał zapas mocy na dalsze mody :hyhy:

 

ale to tylko taka moja skromna opinia :P

Te hifony sa dosc mało wymagajace pradowo, u mnie pedzil naprawde dobrze helona 12, bylem zadowolony z takiego połaczenia, co prawda nie długo z nim pojezdzilem ale warto było. To oczywiscie zalezy ile masz za niego dac... Raczej na te reztelne 2kw nie licz ale zapas pradowy do 2x re sr bedziesz mial ogromne :P

 

ale ja mam miec 2szt re se a nie sr

Tez napewno sobie z nimi poradzi i tez zapas mocy bedzie...U znajomka pedzil 2x se w 62l br'ach i raczej suby juz dawaly z siebie maxa tak ze spokojnie, i z 2 x se da sobie spokojnie rady w 1 ohm

 

 

A odnosnie seja to u kumpla jedna 300w 12 zasilona z przecietnego pieca to juz naprawde niezly lomot jak na taka mala budke...

 

A DLS A6 też da rade tym 2 szt re se 10"d4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przelicz to bo ok 57l to optimum dla jednej sztuki... Jezeli masz zamiar ladowac je w jakies kosmicznie male budy to mija to sie z celem bo szkoda ograniczac suba...

Masz 70l to wrzuc helona 12 a rozniesie Ci to Twoje pudełko, i nie musisz kombinowac z 2 x se w przymalych budach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...