Skocz do zawartości

Przód do 1500zł jaki ?


blood1989
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dość sporo szkoda, że nie ma kogoś z zabrza gliwic albo okolic kto by pomógł to zrobić

Czemu zakładasz od razu, że nie ma kogoś takiego?

Do Raciborza masz 45km z gliwic.

 

Problemem jest garaż, który jest za ciasny, żeby drzwi z auta otworzyć na oścież.

Jak potrzebujesz pomocy, to nie ma problemu(co nie znaczy, że odwale całą robotę za ciebie)

 

[ Dodano: 2010-01-03, 12:45 ]

już nie chodzi o wage itp tylko ... ?

o jakość

Miękki boll jest i tak twardszy niż stp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że tak z ciekawości pozwolę sobie zapytać dla czego nie mogą być zastosowane np maty BOLL czy APP ? już nie chodzi o wage itp tylko ... ?

O jednych z nich napisałem w poprzedniej wypowiedzi (twarde mi się odkleiły zwinęły i popękały).

Wracając do zlecenia tego Komuś -> musisz się przygotować,że będzie to Twój kolejny koszt który nie będzie niski. Swoją drogą szacuje na podstawie własnych doświadczeń, że zrobienie dobre drzwi (jednych) może zająć nawet jeden dzień -> przykład Fiat Tipo lub jeszcze podobno gorsze Audi.

Dobra praca powinna być dobrze opłacona czyli uważam, że za przygotowanie jednych drzwi do montażu głośników nie powinno się brać mniej niż 200 zł + materiały. Jest co najmniej kilka osób także na tym forum które mają wiedzę i doświadczenie aby to zrobić dobrze ale czy zwiększysz budżet ? Zawsze jest to decyzja osoby która ma samochód, czy chce się nauczyć i zdobić dobrze czy woli zapłacić i mieć dobrze zrobione. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok czyli większość już wiem wiem jakie maty mniej więcej wiem jak sie zabrać za to :wstyd: teraz zostaje kwestia głośników do mojego auta i do auta od mojej dziewczyny ?

 

 

 

 

że tak z ciekawości pozwolę sobie zapytać dla czego nie mogą być zastosowane np maty BOLL czy APP ? już nie chodzi o wage itp tylko ... ?

O jednych z nich napisałem w poprzedniej wypowiedzi (twarde mi się odkleiły zwinęły i popękały).

Wracając do zlecenia tego Komuś -> musisz się przygotować,że będzie to Twój kolejny koszt który nie będzie niski. Swoją drogą szacuje na podstawie własnych doświadczeń, że zrobienie dobre drzwi (jednych) może zająć nawet jeden dzień -> przykład Fiat Tipo lub jeszcze podobno gorsze Audi.

Dobra praca powinna być dobrze opłacona czyli uważam, że za przygotowanie jednych drzwi do montażu głośników nie powinno się brać mniej niż 200 zł + materiały. Jest co najmniej kilka osób także na tym forum które mają wiedzę i doświadczenie aby to zrobić dobrze ale czy zwiększysz budżet ? Zawsze jest to decyzja osoby która ma samochód, czy chce się nauczyć i zdobić dobrze czy woli zapłacić i mieć dobrze zrobione. :rotfl:

 

 

Jednak wolałbym sam to zrobić ja z reguły jestem bardzo dokładny i nic szybko nie robie wolę siedzieć tydzień ale być zadowolony z efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wolałbym sam to zrobić ja z reguły jestem bardzo dokładny i nic szybko nie robie wolę siedzieć tydzień ale być zadowolony z efektu

 

No to w czym problem???

Wszystko już wiesz, ewentualnie jakiś garaż by się przydał.

I można działać...

 

Zrób fotorelacje dla potomnych :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie garaż :D garaż jest na 3 samochody (żart) jest garaż ale tak bardzo szeroki ze ledwo co ja wychodzę z niego :/ więc będę musiał z tym zaczekać aż będzie troszkę cieplej, lub ktoś ze znajomych mi użyczy A Panowie co z tymi głośniczkami ja się wstrzymam tak jak pisaliście najpierw porządnie wygłuszę przygotuje a na koniec zobacze ile $ zostanie i coś wtedy pomyślimy tak będzie najlepiej. Lecz w pierwszej kolejności będę sie uczył na aucie od moje dziewczyny :D ona nie musi mieć tak idealnie zrobione jak ja :hyhy: chodź też się postaram hehe tylko jakie jej głośniki wpakować oczywiście odseparowany 165 i też w miarę płytkie muzyka o boże ona to wszystkiego słucha nawet techna z basem wylatującym jak ktos na forum napisał ,, basu z prędkością kul z karabinu" a czasem bardziej normalnej spokojniejszej muzyki hehe :D także biedna Pani komornik może wydac góra 400zł za same głośniki ale to takie max stwierdziła ze nie ma sesu dawać wiecej ma grać lepiej niz orginał i lepiej niż jakies zwykłe głośniki z nor auto :rotfl::wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Niej jest tak samo "płytko" jak u Ciebie ?

 

tak też jest dość płytko z tym, że można wsadzić głośnik z małym magnesem wtedy wejdzie głębiej

 

 

 

a tak w ogóle to bardzo chciałem wszystkim podziękować za fachowe porady :D

 

[ Dodano: 2010-01-05, 10:33 ]

Nie żebym był jakiś nachalny czy coś ale widzę, że panowie przerzucili się na gorący temat mat :D zapoczątkowany prze zemnie hehe :)a tak wracając do sprawy głośników... ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... do samochodu na przod oczywiście odseparowany tez w miare płaskie lub z szczupłym magnesie oczywiscie wygłuszenie ona słucha wszystkiego od szybkich bitow mocnego basu do wolnej spokojnej muzyki wiesz to ma grac pod radyjkiem także pytanie jak jakiś zestaw by sie spisywał pod radiem fajnie by było jak by grało dość czysto i głośno. Ona lubi sobie posłuchać dość głośno muzyki jak jeździ w delegacje wiec.. no takie miała życzenie.

Dość głośno to pojęcie .... względne a szczególnie pod samym radiem. Z dobrych głośników Helix Precision ma je z tego co kojarzę do sprzedaży rysiuct i ja. Jednak aby pokazały pełnię swoich możliwości raczej należy się liczyć z montażem wzmacniacza pokroju XM6020.

Z drugiej strony jak niedługo się i Ty przekonasz to Co mi na początku wydawało się extra (gdy miałem gorszą instalację) po pewnym czasie słuchania muzyki na lepszej klasy instalacji wydaje się przeciętne :zawstydzony: . Dlatego ja powoli odchodzę od oceniania głośników budżetowych i nie wypowiadam się o głośnikach których nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...