Skocz do zawartości

Vibe Black Air 6 czy Hertz ESK ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mogę zaproponować to co jest pewne i sprawdzone z tymi głośnikami F2-300 lub młodszy brat F2-280 Kuuudłaty ma takiego na handel.Sprzęt jest sprawdzony i porównany z innymi różnymi wzmakami pod tymi głosnikami i na prawdę gra z nimi moocno.Sam mam F2 300 teraz pod DLS RW6 a wcześniej pod vibe i wiem co mówie.Za 500 stoi ale pewnie urwie coś Testowałem różnie piece pod przodem i ten z vibe wypadł najlepiej,mocno dynamicznie i czysto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zaproponować to co jest pewne i sprawdzone z tymi głośnikami F2-300 lub młodszy brat F2-280 Kuuudłaty ma takiego na handel.Sprzęt jest sprawdzony i porównany z innymi różnymi wzmakami pod tymi głosnikami i na prawdę gra z nimi moocno.Sam mam F2 300 teraz pod DLS RW6 a wcześniej pod vibe i wiem co mówie.Za 500 stoi ale pewnie urwie coś Testowałem różnie piece pod przodem i ten z vibe wypadł najlepiej,mocno dynamicznie i czysto.

najpierw trzeba mieć kasę. najprędzej za wzmakiem w lutym będę patrzył :hyhy: 500zł jak za wzmaka to dla mnie kosmiczna cena :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pod swoje Viby będe kupował Hifonicsa TXi 4008 z angielskiego Ebaya koszt z przesyłką ok 400zł a w zamian przy 4 ohmach jest 100 wat na kanał :hyhy:

nówka czy używka? panowie warto tego hifona pod te głośniki czy lepiej na coś innego polować?

 

oczywiście że nowy chętnie posłucham co na jego temat inni się wypowiedzą :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w przodzie 4xblackair6 pod wzmakiem A4 Vibe (150rms na kanal) wczesnie zasilal on 4xr6a i co do wrarzen dls jes wolniesz ale za to glebszy z kleji vibe szybsz i dynamiczniejszy co do tweterow nie moge sie wypowiedziec bo ja mam morela mt23 i sa zaje....e :hyhy: a mam pytanko czym bedziesz tym sterowal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w przodzie 4xblackair6 pod wzmakiem A4 Vibe (150rms na kanal) wczesnie zasilal on 4xr6a i co do wrarzen dls jes wolniesz ale za to glebszy z kleji vibe szybsz i dynamiczniejszy co do tweterow nie moge sie wypowiedziec bo ja mam morela mt23 i sa zaje....e :hyhy: a mam pytanko czym bedziesz tym sterowal?

ile dałeś za niego? :hyhy:

sterować to będę Alpine CDA-9853R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do głośników jeszcze.. muzyka to: hh, reggae, rock

a więc: Vibe Black Air 6, czy Vibe SEK60? Który zestaw lepszy?

 

http://allegro.pl/item871885270_vibe_black...rzecena_60.html VIBE BLACKBOX I znalazłem taki wzmak.. czy on byłby dobry do napędzania któregoś z tych zestawów? (niby taka okazja :) )

 

podpisuj linki

warn

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do głośników jeszcze.. muzyka to: hh, reggae, rock

a więc: Vibe Black Air 6, czy Vibe SEK60? Który zestaw lepszy?

 

http://allegro.pl/item871885270_vibe_black...rzecena_60.html VIBE BLACKBOX I znalazłem taki wzmak.. czy on byłby dobry do napędzania któregoś z tych zestawów? (niby taka okazja :) )

 

podpisuj linki

warn

pozdro

jak dla mnie Vibe BlackAir 6- nowszy model a więc może być tylko lepiej.. podobno seria BlackAir jest udaną serią. też przymierzam się do kupna tych głośników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...