Skocz do zawartości

Vibe Black Air 6 czy Hertz ESK ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! Jestem tu nowy, także prozę o wyrozumiałość.. :P

Mam pytanie: które z tych głośników zagrają lepiej? Czy może jakieś inne propozycje w cenie do 400zł (jedynie nowe głośniki). Samochód to: Honda Civic V. Drzwi wygłuszone. Muzyka jakiej słucham to przeważnie reggae, rock, hh no i czasem jakaś techniawa :) Mam zamiar napędzać je którymś z tych wzmaków:

Alpine 3544

HIFONICS TAURUS X

Alpine 3539

Audio System ADS 9002

Sony XM-10020

Sony XM-4045F

Wzmacniacza jeszcze nie mam ale poluję na jakąś okazje :P Doradźcie coś.. Chce mocy połączonej z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to już jest różnica między ESK i HSK :P Osobiście brałbym Black Air`y, ale każdy ma inne ucho i skąd ja czy ktoś inny na forum ma wiedzieć czy Tobie będzie się podobała charakterystyka tych czy innych głośników. Najlepiej jakbyś posłuchał i ocenił na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię się 'czepiać', ale :

Słyszałem. Grają lepiej od ESK i Black Air`ów. Oczywiście dobrze zasilone. Same testy tych rainbow mówią same za siebie.
Grać grają może lepiej trochę, ale kopa jak z ESK i Black Air nie uzyskasz.
Osobiście brałbym Vibe.
Sony XM-10020 super
A żebyś się nie zawiódł po podpięciu XM'a akurat pod vibe ... (testowałem wofery vibe pod xm-10020, nie pasują do siebie - według mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wisniak7821, ja pod Vibe miałem audio system f2-300 i powiem Ci że grało to super jak dla mnie, 150 na kanał i banan na gębie sie pojawiał.

Vibe se-k60 (black air to następca) zastąpiły u mnie DLS R6A i to godnie zastąpiły :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli za jakimi wzmakami mam się do tych vibe rozglądać?
Sony jest za spokojny do tego, z audio system F2-300 u zola grało bardzo dobrze, w moim przypadku sprawdził się rockford power, alpine mrv-1005, zresztą F2-280 grał praktycznie tak samo jak z F2-300 - z każdy piecykiem testowałem około godziny-dwóch, cięte aktywnie z radia, a wszystko w ciągu ostatnich dni, bo jutro oddaje vibe właścicielowi :P

 

Dla mnie ma grac czysto i nie gubić się w porównaniu z subami.
A czy ESK i Black Air się zgubi w porównaniu z subem :]:rotfl: :rotfl: A może grają nieczysto :hyhy:

 

A poza tym :

sprzęt jaki już posiadam to:

sub: INFINITY REF 1260W + Axton C109

Przy tym subie nie wiem jaki zestaw przedni by mulił :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się mały "mayday" zrobił w temacie :] do jego suba czego by nie kupił będzie ok, ale i tak jestem za Vibe. Może i racja, że Sony będzie za spokojny. Jeśli miałeś bezpośredni osłuch to nie będę się kłócił. Ja tylko słyszałem te zestawy osobno i na innych wzmakach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...