Skocz do zawartości

MAC AUDIO STX 10


M@riusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś do czynienia z wymienionym w temacie głośnikiem ? Gra to czy buczy ?

 

Dane techniczne:

Rodzaj: subwoofer

Rozmiar głośnika: 250 mm

Moc Max: 800 W

Moc RMS: 400 W

Skuteczność: 89 dB

Impedancja: 4 ohm

Pasmo przenoszenia: 22-500 Hz

Qts/Vas/Fs: 0.28 / 76 L / 27 Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiem i wiemy też że są konstrukcje które niezależnie pod czym grają to jest lipa. Chodzi mi o opinie ludzi którzy mieli z nimi styczność, czy można je porównać do czegoś lepszego czy też grają na tyle ile kosztują bo z wyglądu wyglądają na w miarę porządne ale wygląd to nie wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szukał Re SR-10 ale zapewne 2 sztuk tak do 500-600 stów nie znajdę i szukam czegoś do zastąpienia ich choć łatwe to nie będzie. Gdzieś w ich opisie widziałem że Xmax mają 5,4mm ma to jakieś przełożenie na granie czy tylko na ciśnienie ?

Można znaleźć coś w cenie do 300pln z papierową membraną w okolicy 300WRMS wartego zainteresowania ?

 

p.s. Jeszcze jedno, bo ten stx ma strasznie duży parametr vas ktoś wie jaką skrzynkę closed by mu trzeba zapodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Mam STX10 w 22L basreflexie. Zasilany Lanzarem vibe 220. Autko to Mazda 626 hatchback i basik tak konkretnie porusza samochodzikiem przy czarnych klimatach wczesniej podpiety byl zmostkowane 2 kanaly Magnata classic 360 i byla totalna porazka. Wiem ze musze jeszcze bude dostroic (a raczej bas reflex) ale od momentu podlaczenia pod Lanzara jest conajmniej 2x lepiej.W 22L closed tez calkiem fajny basik ale ja wole wiecej miesa kosztem lekkiej utraty jakosci :niepewny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...