Skocz do zawartości

Która Alpina?


trafalgar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na chwilę obecną mam na przodku zestawik Morel Tempo 6 pędzony Kenwoodem PS300T.Zastanawiam sie jednak na sprzedażą owego kenia i zastąpieniem go ,którąś z Alpinek-3544 lub 3539-obie można kupić na alledrogo,z tym że ta druga jest tańsza.I tu mam pytanie -która popędzi lepiej i czy wogóle napędzi lepiej od Kenia te Morele?

Proszę o podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafalgar, w złą drogę wchodzisz :)

Nie Waty tak do końca się liczą.

Możliwe że było by lepiej pod V12, ale przed kupnem lepiej posłuchać, żeby sobie nie polepszyć tą zamianą w drugą stronę. Może lepiej sobie odpuścić zamianę wzmaka i skupić swoją uwagę na zwrotnicach i ich dopracowaniu :) myślę że to by mogło dopiero dać dość ciekawy efekt końcowy. Można też większą uwagę poświęcić na ukierunkowaniu tweetera (chyba że masz to dograne) jeśli on gra gdzieś w podszybiu.

Dopracowaniu drzwi pod wooferki, jeśli coś niedomaga.

 

kenio to całkiem miły piecyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gilotyn@, no właśnie tego się obawiam,żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę :) ,bo już nie raz tak miałem.Co do odsłuchu to w moim rejonie to raczej niemożliwe,ziemia lubelska uboga jest w maniaków car audio :) .Muszę się wybrać gdzieś w Polskę na jakiś spot,posłuchać,podpatrzeć.A na razie zostanę przy tym co mam jak radzisz i popracuje nad zwrotkami i tweetarami(robię aktualnie słupki pod nie).Może to da efekt. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że:

1) Stracisz na jakości (choć jest to moja ocena subiektywna);

2) Nic nie zyskasz na mocy gdyż ten model jest z serii i czasów gdy Kenwood dbał bardzo o jakość a parametry podawane w instrukcjach były mocno niedoszacowane . http://amp-performance.de/171-Kenwood--KAC-PS300T.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się wybrać gdzieś w Polskę na jakiś spot,posłuchać,podpatrzeć
jak będzie szykować się coś konkretnego w stolicy to zapraszam WARTO :]

 

i(robię aktualnie słupki pod nie)
Może to da efekt. :/

To podstawa :)

 

Ze zwrotkami tak ostrożnie. Na początek można powymieniać elementy na coś z wyższych lotów (cewki grubszy drut, kondki-np:mundorf) puścić to w bi-amping. Bez pomiarów nie kombinował bym ze zmianą wartości poszczególnych elementów zwrotnicy. Po co strzelać ślepakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...