Skocz do zawartości

To i ja przedstwie swoje dłubanie


mumin0000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent volvo v70 1998r

Jednostka sterująca: Alpine cda-9886

Wzmacniacz: Kole Audio hk 720/4

Przód: Spectron sp625d 165mm+19mm tweeter+zwrotka

Sub: Kicker comp vr c12d 2x8ohm spięte w 4ohm obudowa clozet

Okablowanie:

zasialnie 16mm2 kabelki w peszelkach

Sygnałowe oehlbach+lanzar

Głośnikowe 4mm2 na sub i 1,5mm2 na przód (jeszcze nie zainstalowane wszystko jest w trakcie zaciętej walki)

 

 

Najbliższe plany zmiana suba na 1x10" i zabudowanie go w boczek bagażnika i zmiana przodu na 3 way DEI AUDIO competiton i podpięcie go pod wzmak

post-1934-1260726023.jpg

post-1-1260726023.jpg

post-1-1260726024.jpg

post-1-1260726025.jpg

post-1-1260726026.jpg

post-1-1260726027.jpg

post-1-1260726028.jpg

post-1-1260726029.jpg

post-1-1260726030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mumin0000, a jak wrażenia ?? Jaka muzyka najlepiej Ci się sprawdza na tym zestawie?

 

zaczek111, zależy co kto lubi, bo u mnie przy pewnym zestawieniu klocków, tweetery grały najlepiej (dla mnie) kiedy były ustawione na szybę. Wiem, pewnie zaraz będą miliony głosów przeciw, ale każdy robi dla siebie i tak jak mu się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego zdjęcia "chwilowe rozwiązanie" to chyba wogóle nie słyszysz tego czy one graja czy nie?!!?Jak są tak ukierunkowane w szybe... :D

Radził bym najpierw spróbować lub posłuchać u innych zanim wydasz opinie. :)

 

[ Dodano: 2009-12-14' date=' 18:54[/i'] ]

:D+-->

(ruSki :hyhy:)
słychać je napewno, tylko nie tak jak producent przewiduje :)

Skąd u Was takie dziwne przekonania ?

Wytłumacz proszę :

1) Jak producent przewiduje ? ;

2) Czym się różni granie ich w tej pozycji od grania w innej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz1969, hehe nie zrozumiałeś ironii :D Producent, czytaj 98% użytkowników tego forum :zalamany: Takie ułożenie tweeterow wpływa na 'ułożenie' sceny. Hm jak by to ująć, niema wtedy tej kierunkowości tylko taka głebia jakby :oczami: :D No, w każdym bądź razie nasze odczucia tego samego dźwieku sa wtedy inne.

 

Pozdrawiam :D

 

[ Dodano: 2009-12-15, 15:04 ]

kuuudlaty, dokładnie tak :D I wszystkei te regóły można no wiecie :D Sugerować sie nimi tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Więc po pierwszych odsłuchach uważam że warto czasem kupić coś mniej znanego dźwięk po prostu bajka po przesiadce z 2 waya średnica i wysokie zupełnie inna bajka i jeszcze raz się przekonałem że ze wzmacniaczem też się prędko nie rozstanę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...