Skocz do zawartości

Aster przyśpiesza..


zomer1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj, od godziny 23.00 (mniej wiecej), po kilku godzinnej przerwie w transmisji danych telewizja Aster przyspieszyła swoj internet..

Niestety przyspieszenie działa tylko w nocy (od 00.00-12.00) ale zaskoczyli i to niezle!!

Z 10Mbit na 20Mbitów skok jest cholernie przyjemny, muzyka sciąga sie błyskawicznie, o filmach juz nie wspomne :D

Domyslam ze jest to kolejna walka z konkurencja, która teraz została w tyle (biorąc pod uwage szybkosc a cena)

Obecnie taka impreza kosztuje mnie około 80zł miesiecznie, wiec Vectra, czy Neostrada..Chyba troszke wymiękła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie taka impreza kosztuje mnie około 80zł miesiecznie, wiec Vectra, czy Neostrada..Chyba troszke wymiękła :D

 

Wszystko pieknie ladnie fajnie tylko ze na przyklad u mnie jest niedostepna ;] wiec moga miec pierdylion megabitow i co z tego skoro nie sa dostepni? UPC tak samo z reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na oferte UPC-podobna cena-szybkosc.. Fakt ze u mnie UPC tez niedostepne.. W tepsie odpada-za duza kasa. Mnie cieszy sam fakt ze w koncu wyrastamy ze smiesznych transferów w porównaniu z innymi krajami, gdzie najnizsze transfery zaczynaja sie od 20Mbitów..

120Mbitów... Marzenie jak dla mnie-cenowe.. Ale fajnie by było jakies filmy w FullHD posciagac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj a co myślicie o internecie z Netii?

 

Mam 6mbit na kablach tepsy i nie narzekam, poza 2 czy 3 awariami na skale wojewodztwa jest w porzadku :hyhy:

 

Ale fajnie by było jakies filmy w FullHD posciagac :D

 

masz na mysli obrazy plyt Blu-Ray czy ripy w h.264? bo te drugie mozna spokojnie na 6mbit sciagac jak dobry torrent, sprawdzone organoleptycznie :D

 

120Mbitów... Marzenie

 

120 to moze nie ale do 100mbit sie podpinam co tydzien na laborkach na uczelni :D piekna sprawa :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem net od kilku provider'ow i jakos zawsze wracałem do Aster. Łącze jest bardzo stabilne i przez ponad teraz 1,5 roku ani jednej awarii (odpukać). Kiedys miałem zajoba na tym punkcie bo grałem w FPP w pewnym klanie i max. predkosc nie była dla mnie najwazniejsza tylko stabilnosc łącza, brak lagów i niski ping. Aster zawsze mi to dawało. Natomiast jeden kolega z klanu miał w tym samym czasie oferte z UPC i mial spore problemy. Na niemieckich serverach mial czesto ponad 100ms ping (my w ok. 50ms), na polskich podchodziły mu pod 70ms my 35-45ms. Przeokrutnie wyklinał UPC....

Teraz nie gram, ale 1,5 roku temu jak podpisywałem umowe to skorzystałem moim zdaniem z dobrej promocji;

 

Internet: 3mb/6mb (6Mb/s od 0:00 do 12:00) a upload 512kbps

Telewizja: base 55 kanałów

 

za wszystko 84 PLN (miesiecznie) - Net (55 NET i 29 TV)

 

od jakiegos czasu podniesli transfer i jest 4Mb/8Mb w zupełnosci starcza do wszystkiego. Jakos nie mam zaufania do innych i chyba na razie nie zamierzam zmieniac. Po co zmieniać cos co jest dobry i nie mieli zadnych wpadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz na mysli obrazy plyt Blu-Ray czy ripy w h.264? bo te drugie mozna spokojnie na 6mbit sciagac jak dobry torrent, sprawdzone organoleptycznie

Mam tez w blu-ray, ale cos pamiec na dysku mi za szybko znika :) H.264 zaspokaja mnie w tym wypadku całkowicie, mozna to nazwac "złotym środkiem" Narazie mam 1dysk 1TB, 1x500GB i 1x350GB.. Czekam moze na Święta dziewczyna mi kupi 2TB WesternDigital to na to wrzuce chyba filmy z przyjemoscia w Blu-rayu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pojemnościach rzędu 2TB przydatny jest też interface sata 3 ( oczywiscie mobo z obsługą także ). A najlepiej też zainwestować w Radi 0. Dzieki takim zabiegom różne operacje na takich pojemnościach ( filmów ) idą znacznie żwawiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam aster twoj swiat czy jakos tak

10/20 mega

lacze bardzo stabilne place za tv net i net mobilny 150

 

z upc w firmach mialem stale spadki predkosci

w aster tego nie widze a mam czasem po kilkanascie vpnow

niestey nie moge nic powiedziec o nowym bo nie ma u mnie w bloku:/

a 120 kusi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak ja.. ale zrezygnowałem tez z telefonu tp i place za niego w asterku 20złmies.. łacze smiga az miło, zwłaszcza dobre filmy w nocy :rotfl:

 

[ Dodano: 2010-04-21, 21:53 ]

Nie bede rozpoczynał nowego wątku - mam pytanie.

Mam kablówke Aster i mam pytanie czy mozna dodatkowo wrzucic jakis rozdzielacz sygnału tak aby komputer nie był właczony? Czy przez dodatkowe wyjscie usb (na tym routerze czy jak to sie nazywa, tam gdzie mam wyjscia na neta, telefon i TV), mozna podpiac WiFi aby mozna było miec internet na laptopie?

 

[ Dodano: 2010-04-21, 21:56 ]

modem to "arris modem tm502b"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...