Skocz do zawartości

Zestaw przedni do 1000zł - Hertz HSK 165.4 ?


cooler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy ktos sluchal nowej hertza HSK 165.4

 

http://www.elektrodor.pl/go/_info/?id=1083

 

mam obecnie Focala Access A1 165 pod wzmacniaczem Steg K.4.02

w bagażniku Hertz Es-300 BR

 

radio Pionek 88RS II

 

chce kupic dobry zestaw do 1000zł na przod

myslalem nad Dego, Morelem, DLS R6A i wlasnie tymi nowymi hertzami

chcialbym by zestaw przedni mial odpowienie zejscie

 

moze ktos ma te hertze i podzieli sie opinia

 

 

a moze ktos sluchal tych magnatów

 

http://www.elektrodor.pl/go/_info/?id=881

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz na składaka puszczonego aktywnie z poziomu 88RS II?

 

HSK to bardzo dobry zestaw jak za te pieniądze. Hertze fajnie kopią po odpowiednim przygotowaniu drzwi, ale z zejście u nich nie jest mocną stroną. Żeby postawić kropkę nad "i" pasował by rzucić do kufra jakaś 8'', 10'' do uzupełnienia najniższych rejestrów pasma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cooler, zmnień jeden element który ci najbardziej doskwiera aktualnie. Jeśli woofery ci odpowiadają, to kup za 600-700zł jakiś fajny tweeter i 300-400zł przeznacz na pomiar i zwrotnicę do systemu. Lepiej na tym wyjdziesz niż zmieniając średniej klasy zestaw na kolejny średniej klasy zestaw.

Tym bardziej że masz bardzo fajny wzmacniacz który ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko po co zmieniać coś co jest dobre :D

 

Mówię Ci, tak zrób że jak brakuje ci wykopu na basie to dokup dobry woofer - r6a podobno dobrze robią.... ja tam niewiem :D a za resztę dłubnij zwrotnice do tego albo drzwi dobie wytłum porządnie albo co tam potrzebujesz innego zrobić w aucie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEC SQ 6/k

 

Nie słuchałem całego zestawu ale porównywać je do R6A i HSK (starsza seria) jest nie na miejscu....TEC jest co najmniej o klasę wyżej (moje zdanie po kolejnych odsłuchach Skody Bartka) , więc poczekaj na wypowiedź Bartka (ziutsane) , bo on miał chyba wszystkie 3 zestawy (za HSK głowy nie dam) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...