Skocz do zawartości

Mac Audio "ALIANTE" 10 BLACK LTD


dzidzi_2006
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś z forum miał może do czynienia z ALIANTE 10 Limited ale już wyprodukowanym przez Mac Audio.

Szukałem w sieci ale za bardzo to nic nie znalazłem na Polskich stronach poza opisem i specyfikacją.

Kolega ma ALIANTE 12 LTD tylko, że jeszcze oryginalnego PHASE.

Ciekawi mnie czy oni coś pozmieniali w tym przetworniku czy może zostawili

konstrukcje taką samą jak przekazała im firma PHASE??

Oryginalny 12 LTD gra miodzio więc może ktoś słyszał co potrafi MAC ALIANTE 10 LTD.

 

Mogę go kupić nowego w skrzyneczce PHASE z kartonem tylko na skrzynce naklejka sygnowana MAC AUDIO

z 2 letnią gwarancją za 1000 złotych. Nie jest to dużo i nie jest mało dlatego chciałbym zasięgnąć rady

kogoś kto miał z tym głośnikiem do czynienia lub wie znacznie więcej od mnie.

 

Jak gościu mi go przyniósł z zaplecza to w pierwszej chwili myślałem, że jest to oryginalny PHASE, dopiero po

wyjęciu go ze skrzynki drewnianej ujrzałem innego koloru membranę i na pierścieniu ozdobnym logo MAC-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem bardzo jak się ma wygląda z tyłu do oryginalnego ALANTE, wiem tylko jak wygląda Mac ALIANTE, dla zainteresowanych:

 

http://www.mac-audio.de/index.php?id=2532&..._nxprodukte_pi1[produkt]=2531&cHash=856c6848c3

 

 

Wiem jeszcze, że parametry głośnika zostały zmienione i to sporo. Miałem go kupić i poprosiłem Michała z Redy o zrobienie skrzynki pod ten głośnik. On ściągnął z tej stronki manuale do tego 10LTD i powiedział, że parametry odbiegają od PHASE dość znacznie i zrezygnowałem z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jeszcze, że parametry głośnika zostały zmienione i to sporo. Miałem go kupić i poprosiłem Michała z Redy o zrobienie skrzynki pod ten głośnik. On ściągnął z tej stronki manuale do tego 10LTD i powiedział, że parametry odbiegają od PHASE dość znacznie i zrezygnowałem z zakupu
Może teraz są jeszcze lepsze ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ogólnie jestem ciekaw co zrobiło MAC z produktami Phase... Jestem niesamowicie ciekaw jak wypada moj zestaw w tym momencie pod logiem MAC'a.... Jestem powoli coraz bardziej ciekaw musze to porównac poki jeszcze gra EVOLUTION...

Po dlogiem Phase zestaw ma 100w rms, pod logiem MAC'a juz nagle 160W... A wygladaja identycznie, przynajmniej ze zdjec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...