Skocz do zawartości

Bmw f20 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Poszukuje audio do mojej bmw f20. Obecnie mam podstawowy zestaw.
Jestem w tym totalnie zielony ale z tego co znalazłem najsensowniejszy wydaje się ten zestaw -
https://allegro.pl/oferta/audio-system-mfit-bmw-evo2-x80-4d-hlac4-5-11299318499?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=high-asp&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_elktrk_rtvagd-top_pla_pmax&ev_campaign_id=17958848607&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwoPOwBhAeEiwAJuXRh8_H2x8LfjDkyHKO3fjBDZxVzSlLdOdohEdor1YZrtTM7yq56CUhmhoCPaIQAvD_BwE#

Z montażem i tweeterami zamknę się pewnie w 5.000

Czy ktoś może ma ten zestaw i powiem jak się sprawdza ?
Albo ktoś poleci cos innego w tej cenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że masz podstawowy system wg jest zaletą. Przynajmniej odpada zabawa ze zmianą wzmacniacza. Zwyczajnie za pomocą wiązki wpinasz się w to co masz. Do BMW jest cała masa rozwiązań i klocków, z których możesz stworzyć całkiem dobrze grający system.

 

Pytanie tylko, czego oczekujesz?

 

Ja np. uważam, że poprawę nagłośnienia należy zacząć od wzmacniacza i (z) DSP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głośności szczerze mi nie zależy a na jakości. I tak na maksie w podstawowym audio nie słucham wiec....

Audiofilem jakims nie jestem ale majac okazje posluchac czegos w takim Volvo s90 z bangiem czy harmanem wszystko u mnie wydaje sie mega płaskie.

Patrzyłem też ze Gladen ONE 201 BMW EXTREME jest za 2500 zł 

Do tego jakis wzmacniacz za 1000 zł ( no właśnie jaki ? zeby wszystko pasowało plug and play ) i z montazem zamkne sie w około 5000 zł.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, czarnyturek napisał:

To, że masz podstawowy system wg jest zaletą. Przynajmniej odpada zabawa ze zmianą wzmacniacza. Zwyczajnie za pomocą wiązki wpinasz się w to co masz. Do BMW jest cała masa rozwiązań i klocków, z których możesz stworzyć całkiem dobrze grający system.

 

Pytanie tylko, czego oczekujesz?

 

Ja np. uważam, że poprawę nagłośnienia należy zacząć od wzmacniacza i (z) DSP. 

Na głośności szczerze mi nie zależy a na jakości. I tak na maksie w podstawowym audio nie słucham wiec....

Audiofilem jakims nie jestem ale majac okazje posluchac czegos w takim Volvo s90 z bangiem czy harmanem wszystko u mnie wydaje sie mega płaskie.

Patrzyłem też ze Gladen ONE 201 BMW EXTREME jest za 2500 zł 

Do tego jakis wzmacniacz za 1000 zł ( no właśnie jaki ? zeby wszystko pasowało plug and play ) i z montazem zamkne sie w około 5000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...