Skocz do zawartości

Problem z radiem samochodowym DVD Android 6.0 - potrzebne chyba sterowniki.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną społeczność forum.

Mam problem. Otóż w 2017 roku kupiłem radio od Chińczyka oparte na systemie Android 6.0 . Wtedy jeszcze zakupienie takich cudów u nas było bardzo trudne. Niestety, po 8 latach prawie radio padło w tym sensie, że wyświetla się komunikat "Unfortunately, settings has stopped" . Wyświetla się to w momencie ładowania do systemu. Nie ma możliwości obejścia tego, kliknięcia w inną opcję czy coś. To okno jest i nie ma możliwości go schować. Ani grzebanie igłą w dziurce "Reset" nie pomaga. Kontakt ze sprzedającym nie istnieje. Jedyną możliwością jest reinstalacja systemu no i tu jest problem. Bo prócz tego, że jest to oparte na Android 6.0 to nie wiem jakie są szczegóły oprogramowania ani hardware. Nie ma żadnej informacji o tym radiu w formie naklejki, nalepki, plomby na obudowie. Mogę oczywiście rozkręcić i pogrzebać w środku jakby to coś miało pomóc ale na tą chwilę liczę, że może ktoś albo ma podobne radio albo może jakiś uniwersalny system do radyjek samochodowych, którym poratowałby moją osobę. Radio kupiłem do Qashqaia model 2006.

Bardzo proszę o pomoc.

 

aaaaaaaaaa.thumb.jpg.9d99bbbfd33fcdd789f0af07e70bd895.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby móc cokolwiek zainstalować w takim radiu to trzeba znać producenta i model tego ustrojstwa. W Chinach to każdy uj na swój strój i co model to inny system. Możliwe że nie znajdziesz nic pasującego lub po prostu Hardware się wysypało sąd wyświetla błąd. 
Możesz poszukać na xdaforums.com cz coś mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...